Thursday, June 10, 2021

ПІДПИСКА

Избранное Delta Medical: «Біжимо заради маленьких сердець»!

Delta Medical: «Біжимо заради маленьких сердець»!

У день святкування Дня Києва команда Delta Medical приєдналася до наймасовішого благодійно-спортивного заходу країни – 28-го «Пробігу під каштанами»

За даними організатора, на старт вийшли понад 10 000 благодійників, серед яких більше 100 команд. Усі учасники, відповідно до карантинних вимог, пройшли температурний скринінг, також обов’язковими атрибутами цього року, окрім стартових номерів та традиційних браслетів, стали маски та антисептики.   

«За 29 років, впродовж яких відбувається «Пробіг під каштанами», я точно дізналася, що люди завжди готові робити добрі справи. Сьогоднішній захід – це чудова нагода отримати море позитиву і допомогти врятувати маленьке життя. «Пробіг під каштанами» став справжньою столичною традицією, яка несе добро, емпатію, людяність, вміння радіти кожному дню і допомагати іншим, допомагати рятувати маленькі серця», – розповіла під час пробігу ініціаторка та організаторка «Пробігу під каштанами» Ірина Кузнєцова.   

За традицією усі зібрані під час пробігу кошти будуть спрямовані для порятунку маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.  

За словами головного лікаря Центру дитячої кардіології та кардіохірургії Андрія Максименка, завдяки 28-му пробігу збираються кошти на А-магнітний апарат, який дає можливість безпечно обстежити тяжкохворих діток за допомогою МРТ. Він дозволяє моніторити важливі показники життєздатності дитини під час обстеження. У стані багатьох дітей із критичними вадами серця навіть за 1-2 хвилини без якісного моніторингу можуть статися незворотні зміни. Вартість такого апарату майже 2 мільйони гривень.  

Під час пробігу відбулося 4 забіги: «Дитячий пробіг» – 6 стартів для дітей різних вікових груп, а також забіг для мам із дитячими візочками. «Спортивний пробіг» став єдиним, де учасники змагалися за першість. «Пробіг мужніх» об’єднав учасників з інвалідністю, які пересуваються за допомогою візків та милиць. Найяскравішим та наймасовішим став «Благодійний пробіг», до якого долучилися 10 108 офіційно зареєстрованих осіб. На старт вийшли не лише індивідуальні учасники, а й 221 корпоративна команда (у складі команд бігли понад 8 700 осіб). Вони подолали дистанцію у 5 км.  

Компанію Delta Medical презентували 40 співробітників. Як розповіли в компанії, це вже не перший «Пробіг під каштанами», в якому Delta Medical бере участь. У наступні роки компанія також приєднається до «Пробігу під каштанами», адже немає нічого важливішого за здоров’я та життя дітей.    

Під час цьогорічного «Пробігу під каштанами» було зібрано 1 350 000 грн. Реєстрація на 29-й пробіг, за словами організаторів, вже відкрита.  

Лише факти 

  •  Вперше пробіг пройшов у 1993 році, зібравши на старті 150 учасників. 
  •  У 2010 році у «Пробігу під каштанами» взяла участь рекордна кількість людей – 15 100 (рекорд занесений у Книгу рекордів України як «Наймасовіша спортивно-благодійна акція»). 
  • Щорічно у пробігу бере участь більше 200 корпоративних команд, кількість учасників яких становить від 5 до 10 000 співробітників. 
  • Вік наймолодшого зареєстрованого учасника пробігу – 1 місяць, найстаршого – 98 років. 
  •  До 1999 року кошти, зібрані під час «Пробігу під каштанами», були спрямовані на придбання медичних препаратів, витратних матеріалів та обладнання для дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ», з 2002 року – для НП Центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. 
  •  На кошти, зібрані під час Пробігу-2010, Центру дитячої кардіології було закуплено єдине в Україні обладнання «Штучне серце» (апарат екстракорпоральної мембранної оксигенації), в 2013 році – третій в Україні апарат контрапульсатор; у 2017–2019 роки – першу електрофізіологічну кардіонавігаційну систему EnSite™ в Україні, а у 2020  – новий наркозно-дихальний апарат A7 (Mindray). 
  • У 2018 році в Центр кардіології та кардіохірургії МОЗ України завдяки «Пробігу під каштанами» було передано чек на рекордну суму 1 500 000 грн. У 2019 році вдалося встановити новий рекорд і передати кардіоцентру чек на суму 2 800 000 грн.  
  • У 2018 та 2019 році також було встановлено рекордну кількість учасників – 15 820 та 20 745 грн відповідно. 
  • За час підтримки центру учасники «Пробігу під каштанами» купили та передали закладу обладнання та витратні матеріали на загальну суму близько  640 000 доларів. 

Читайте також: Delta Medical відгукнулася на заклик головного санітарного лікаря України щодо вакцинації колективів, складає…

Виктория ШИРШОВА
Виктория ШИРШОВА
Главный редактор сайта "Мистер Блистер"

ВИБІР РЕДАКЦІЇ

- Реклама -

НАПИШИТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

ten − three =