Friday, July 30, 2021

ПІДПИСКА

Новости Delta Medical відгукнулася на заклик головного санітарного лікаря України щодо вакцинації...

Delta Medical відгукнулася на заклик головного санітарного лікаря України щодо вакцинації колективів, складає списки на вакцинацію і закликає керівників інших підприємств також долучитися

Фармацевтична компанія Delta Medical відгукнулася на заклик головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка з приводу того, що організовані колективи чисельністю понад 50 осіб можуть записатися у чергу на вакцинацію від COVID-19

Гуля Поготова, директор з маркетингу компанії Delta Medical: 

“Зараз ми складаємо власні списки охочих, будемо подавати ці списки відповідно до встановлених державою процедур і чекатимемо на щеплення у загальній черзі.  

Ми також закликаємо керівників інших підприємств, незалежно від сфери діяльності, долучитися до цієї ініціативи, адже йдеться про загальнонаціональну вакцинацію та здоров’я нації.  

Звичайно, вакцинуватися від COVID-19 чи ні – вирішуватиме кожен для себе самостійно.  

Але сумно спостерігати, як безліч наших співгромадян відмовляються від щеплення, перебуваючи під впливом чуток з інтернету, чорного піару, різноманітних теорій змов, псевдонаукових домислів та відвертих дурниць.  

Забезпечення доступності вакцин від COVID-19 для всіх українців – це, безумовно, справа держави. Але від ставлення кожного громадянина напряму залежить, чи буде вакцинація ефективною.  

Тому відповідальна позиція керівників українських компаній дуже важлива. І ми вважаємо, що організаційна допомога підприємств у процесі загальної вакцинації населення – це простий, але вагомий крок до подолання пандемії в Україні”.  

Як ми писали, компанії з понад 50 охочими вакцинуватися можуть записатися на щеплення.

Читайте також: Delta Medical Promotions AG получила международный сертификат ISO 22000

Использованы фото Shutterstock/FOTODOM UKRAINE

ВИБІР РЕДАКЦІЇ

- Реклама -

НАПИШИТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

18 + six =