Нежить у дитині – це серйозно

Author Avatar

Ледь дитина припинила шморгати носом і нібито одужала, тільки-но пішла до садочка, як буквально за кілька днів знову з носа тече… І так щомісяця, а то й кілька разів на місяць! Це дуже погано, бо якщо ніс постійно закладений, то значно підвищується небезпека серйозних хвороб і патологій. Треба шукати дієві засоби для допомоги.

поллиноз

Якщо малюк дихає ротом…

Коли в дитини закладений ніс через нежить, вона змушена дихати ротом. Через це у неї погіршуються самопочуття, настрій, сон та апетит. А ще неправильно формується прикус постійних, вже не молочних зубів, утворюється викривлення носової перетинки, характерним чином змінюються риси обличчя. Головне ж те, що страждають органи дихальної системи.

До прикладу, у дітей від 3 до 10 років часто трапляється аденоїдит – запалення глоткового мигдалика. Він знаходиться саме у тому місці, де має постійно проходити повітря з носа. Якщо дитина майже завжди дихає ротом через нежить, аденоїдна тканина розростається і заповнює простір, призначений для струменя повітря. Тобто відновити нормальне носове дихання стає вкрай важко… Мало того, якщо аденоїди вже розрослися і через це рот дитини постійно відкритий, то повітря, яке вона вдихає, не зволожується, не нагрівається і не фільтрується у носі від пилу і алергенів, а мікроби і віруси там не знешкоджуються. Усе це легко потрапляє в дихальну систему, тому дитина хворіє дуже часто, просто без кінця і краю. То риносинусит, то ангіна, то бронхіт… У деяких випадках доводиться навіть робити операцію з видалення піднебінних мигдаликів і аденоїдів.

Сила ефірних олій

Батьки згодні на все, щоби дитина нормально дихала носом: і провітрюють кімнату, і підтримують у ній правильні температуру й вологість, і намагаються застосовувати промивання, краплі та спреї, інгаляції тощо. Саме «намагаються», бо робити це непросто. Адже дитина вередує, плаче, кричить, виривається, відштовхує від себе мамині руки з флакончиком ліків…

Що робити у таких випадках, якщо малюк майже не дихає носом?

Звісно, скористатися Кучику Ароматичний пластир!

Цей медичній виріб розміром 5х5см просочений ефірними оліями. Його слід наклеювати на домашній одяг в зоні грудної клітки, тоді його складові поступово випаровуються і полегшують закладеність носа та нежить:

  • олія евкаліпта стимулює дихання, має антибактеріальну та противірусну дію, знімає запалення та допомагає відходженню слизу;
  • лавандова олія дає дезінфікувальний, бактерицидний та противірусний ефект, а також є легким заспокійливим (седативним) засобом;
  • олія перцевої м’яти сприяє вільному носовому диханню, полегшує головний біль і відновлює сили.

Цілющі компоненти ефірних олій потрапляють на слизову носа, позитивно впливають на капіляри носової порожнини, пригнічують прояви нежитю і сприяють відновленню вільного носового дихання – розблокуванню носа.

Від двох років і надалі без обмежень за віком

Оптимально використовувати Кучику Ароматичний пластир на ніч. Він не контактує зі шкірою, не подразнює її, а рівномірно виділяє ефірні олії впродовж 6–8 годин, створюючи своєрідний ефект інгаляції протягом усієї ночі. Це допомагає дитині спокійно спати до ранку.

Застосовувати його можна при нежитю, синуситі, аденоїдиті, кашлі у малюків від 2 років і надалі – без обмежень за віком.

Якщо лікар не радить судинозвужувальні краплі для носа, пластир може бути чи не єдиним засобом від нежитю. До речі, дорослим його теж можна використовувати, щоб легко дихати і зняти стрес під час застуди.

Scroll to Top