Осінь –час «виганяти» глистів

На паразитарні інфекції частіше за все страждають малюки, що змушує дуже хвилюватися їхніх батьків і думати, як позбутися глистів у дітей. Особливо це актуально наприкінці літа і на початку осені, коли діти повертаються додому з відпочинку на природі.

Важко втриматися від принад

В Україні найбільше розповсюджені гельмінти, що спричиняють ентеробіоз (гострики), аскаридоз (аскариди), лямбліоз (найпростіші – лямблії) тощо. Зараження ними відбувається орально-фекальним шляхом, тобто через брудні руки.

У теплу пору року паразити з організму хворої людини чи тварини можуть певний час чекати на ґрунті або у воді на нового «господаря». Звичайно ним стає дитина, якій так цікаво досліджувати все навкруги у селі або на дачі.

А там же стільки принад! Полуниця, зелений горошок, помідори, огірки… За малими бешкетниками неможливо встежити – і ось вже дитина потайки куштує немиті овочі та фрукти, які щойно зірвала з грядки чи в саду. При цьому яйця гельмінтів з рук або із землі можуть потрапити до її шлунково-кишкового тракту і почнуть там розвиватися. Заразитися можна також, якщо просто забувати мити руки після перебування на природі або надто тісно спілкуватися, «цілуватися» з домашніми улюбленцями.

Симптоми ураження організму

За статистикою переважна більшість дітей віком 2–4 років хоча б раз у житті страждають на ентеробіоз чи аскаридоз. А від малюків часто-густо заражаються старші діти і дорослі… Симптоми цих хвороб – зниження (рідше підвищення) апетиту, інколи нудота і блювання, розлади травлення, біль у животі, а також загальне нездужання, порушення сну. Ознакою ентеробіозу є нічний свербіж у перианальній ділянці, де гострики відкладають яйця. Крім того, при ураженні гельмінтами діти худнуть, стають блідими та апатичними, із «синцями» під очима, швидко стомлюються. Можливі пронос і/або закреп, біль у животі й висипання на шкірі, атопічний дерматит, нежить, кашель і напади ядухи, що майже не піддаються лікуванню. Річ у тім, що продукти життєдіяльності гельмінтів дуже токсичні та спричиняють алергічні реакції. Мало того, коли організм дитини ослаблений гельмінтами, підвищується ризик розвитку на шкірі та слизових оболонках бактеріальних або грибкових інфекцій.

Допомога у позбавленні від гельмінтозу

Виявити паразитів нині нескладно. Це роблять за аналізом крові на антитіла до більшості відомих глистів. Після цього постає запитання – а яким має бути лікування? Засоби від глистів у дітей мають не тільки знищувати поширені види гельмінтів, а й зменшувати рівень інтоксикації, покращувати апетит та імунітет. Можна застосувати синтетичний препарат від глистів, але є ризик, що він виявиться «отруйним» не тільки для паразитів, а й для малюка (зумовить розвиток побічних ефектів). З огляду на це більшості батьків до вподоби засоби на рослинній основі, що діють делікатніше і водночас допомагають у знищенні різних видів глистів.

Для покращення апетиту у дітей

Сучасна медицина взяла на озброєння давні методи травників, тому, наприклад, КУЧИКУ® від глистів містить екстракти насіння гарбуза, волоського горіха, часнику, чебрецю і полину.

Комплексна дія цих натуральних складників сприяє знищенню поширених видів паразитів (гострики, аскариди, лямблії), виведенню їх з організму разом з їхніми токсинами.

Також ці рослини, які століттями давали дітям від гельмінтів, допомагають відновити слизову оболонку і перистальтику кишечника, покращують апетит і зміцнюють імунітет.

 

Отже, КУЧИКУ® від глистів може замінити собою кілька засобів, які часто застосовують при глистовій інвазії.

А ще він сприяє профілактиці зараження паразитами і знижує ризик повторного зараження, тому його бажано пропити всім, хто контактував з дитиною, а їй – повторити курс застосування за кілька тижнів. Засіб можна давати малюкам від 3-х років, і він їм сподобається, бо це сироп від глистів зі смаком ожини!

Реклама дієтичної добавки. Є протипоказання та побічні ефекти – див. інструкцію до застосування

Использованы фото Shutterstock/FOTODOM UKRAINE

Прокрутить вверх