fbpx
Tuesday, October 27, 2020

ПОДПИСКА

Профилактика Чи існує життя без застуди?

Чи існує життя без застуди?

Скільки разів ви давали собі обіцянку жити по-новому, змінити щось з понеділка, побороти згубні звички? Згадайте, як усе відбувається: складаєте план, продумуєте стратегію, вдихаєте на повні груди і… І розумієте, що нічого у вас не вийшло. Бо й дихати до ладу ви не можете, не те що підкорювати нові вершини.

Ніс усьому голова!

Перш ніж намітити собі новий шлях, варто з’ясувати, хто чи що заважають нам вільно дихати. Тому з носа і почнемо. Так, це його ми тримаємо за вітром і пхаємо куди треба й не треба. Зовні ніс може бути маленьким чи великим, нагадувати ґудзик чи бараболю, але то не завжди головне. Провідна роль носа – у функціонуванні його багатого внутрішнього світу. Вам смішно? А дарма! У кожній ніздрі кипить невпинна й наполеглива робота. Війки миготливого епітелію, яким вислана слизова оболонка носа, здійснюють постійні коливання. У такий спосіб вони виводять з носової порожнини практично всі вдихувані вами частинки діаметром від 8 мкм і більше половини тих, діаметр яких перевищує 2 мкм. Таким чином на поверхні слизової оболонки нейтралізується більше 60% часток пилу, вірусів, бактерій, алергенів, що потрапляють в ніс з навколишнього середовища. При нормальній функції слизової вони знешкоджуються, а при порушеній – фіксуються і спричиняють запальні захворювання носа (риніти) та його придаткових пазух (гайморит, фронтит та інші види синуситу).

Водні процедури

Для збереження носового дихання і ефективної протидії підступним збудникам хвороб особливу увагу варто приділяти підтримці фізіологічного стану слизової носа. Очистити її можна за допомогою… носового душу. За вишуканою назвою ховається звичайна, але ще не для всіх звична гігієнічна процедура. Вона безпечна та буденна так само, як і чищення зубів. Носовий душ – це промивання та зрошення порожнини носа водою або розчинами різних речовин з лікувальною або профілактичною метою. У домашніх умовах найлегше та найкомфортніше мити носа готовим препаратом Хьюмер 150 виробництва «Лабораторії Урго» (Франція). Для підтримки гігієни і профілактики захворювань це варто робити двічі на день: зранку та увечері. Регулярне промивання носа, особливо після відвідування велелюдних місць, визнане одним з дієвих заходів профілактики ГРВІ та грипу.

Чистісінька правда морської води

Хьюмер на 100% складається з морської води з узбережжя Франції (Бретань). Ця вода профільтрована методом діалізу, вона стерильна і нерозбавлена. Останнє – надважливо, оскільки в такій воді зберігаються макро- і мікроелементи в природній концентрації (розведення призводить до зміни їх природного складу).

Морська вода в складі Хьюмер 150 від природи багата на елементи, корисні для функцій слизової оболонки дихальних шляхів (і організму в цілому), – сірку, мідь, золото, срібло, селен, магній, марганець, йод. У складі Хьюмеру вони містяться у фізіологічних концентраціях. Зрошення порожнини носа Хьюмером відбувається м’яко і без неприємних відчуттів. Хьюмер ефективно очищує та зволожує слизову носа, відновлює функції миготливого епітелію, розріджує слиз і сприяє його виведенню, покращує носове дихання та чинить протизапальний ефект. Хьюмер економічний: одного балона вистачає на 450 впорскувань: спеціальна гнучка кишенька всередині флакона дає змогу використовувати морську воду до останньої краплі. Хьюмер можна розпорошувати в будьякому положенні тіла, причому тривалість одного уприскування не обмежена. Ще одна перевага засобу: після першого застосування його можна зберігати довго, адже завдяки оригінальній конструкції носика на балоні стерильність вмісту не порушується. А насадку балона можна легко зняти і простерилізувати, обдавши окропом або протерши спиртом.

Хьюмер 150 випускається в двох варіантах: для дорослих і дітей. Їх можна розрізнити за дизайном упаковок. При створенні насадки препарату Хьюмер 150 для дітей було враховано анатомічні особливості малюків, що дозволяє застосовувати його, починаючи з місячного віку.

Ви ще досі чекаєте слушної нагоди, аби почати жити по-новому? Просто промийте ніс за допомогою Хьюмера і збагнете, що життя змінилося – у ньому немає місця нежитю!

Реклама медичних виробів. «Хьюмер 050 Гіпертонічний», «Хьюмер 150 для дорослих», «Хьюмер 150 для дітей». Декларації відповідності NoH050/01/UA, NoH150/01/UA. Виробник: «Лабораторіз УРГО», Франція. Перед застосу-ванням обов’язково проконсультуйтесь з лікарем та уважно ознайомтесь з інструкцією. Є протипоказання.

Использованы фото Shutterstock/FOTODOM UKRAINE

ВЫБОР РЕДАКЦИИ

- Реклама -

НАПИШИТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here