Спрей проти вошей та гнид

подростки

Усе зазвичай відбувається зненацька. Коли мати помічає на голові у своєї дитини вошей, то перша її реакція – жах і здивування. Потім перед нею постають одвічні запитання: хто винуватий і що робити?

Небезпека від скупчення людей

У нашому суспільстві побутує думка, що педикульоз «вибирає» лише тих, хто нехтує гігієною, або взагалі тільки якихось асоціальних осіб. Справді, серед них захворювання досить поширене. Однак і решта звичайних людей, які миють голову ледь не щодня, теж абсолютно не захищені.

У теплу пору року ймовірність зараження педикульозом зростає для всіх без винятку. Річ у тім, що ми більше подорожуємо, тобто їздимо потягами та автобусами міжміського сполучення, зупиняємося в готелях та хостелах. «Підхопити» вошей з вагонних ліжок, зі спинок сидінь та постільної білизни дуже просто, як і у переповненому вщент громадському транспорті. А діти, як правило, привозять такий «сувенір» із таборів відпочинку. Наприклад, позичив там у друга гребінець чи навушники для мобільного телефону – і ось маєш! Дитина може заразитися педикульозом і в школі, адже верхній одяг і шапки всіх дітей класу або й цілої школи компактно розміщені в одному приміщенні.

Нічого не вдієш: педикульоз найпоширеніший саме там, де є велике скупчення людей чи їхніх речей на обмеженій території. Отже, не варто докоряти собі чи дитині та шукати винних. Краще подумати про швидке знищення вошей та гнид без шкоди для здоров’я.

Народні способи не діють

Так склалося, що багато людей соромляться зараження вошами. Вони не завжди звертаються навіть до аптек, не кажучи вже про консультацію з лікарем.

Насправді нічого ганебного у педикульозі немає, а самолікування не допоможе позбутися вошей на голові дитини або дорослого. Вичісування частим гребінцем та вибирання паразитів – марні справи. Видалити їх усіх неможливо, кілька гнид неодмінно залишаться, і процес розмноження вошей розпочнеться знову. Обробка шкіри голови оцтом, спиртом, гасом, лікарськими рослинами і решта народних способів для знищення вошей та гнид не надто ефективні.

Краще за все зайти до аптеки і тихенько поговорити з фармацевтом…

Smiling

Що допомагає позбутися вошей?

Засобів від вошей та гнид в аптеках багато. Традиційні медичні засоби, які швидко знищують вошей та гнид на волоссі голови у дітей та дорослих, як правило, містять хімічні сполуки – інсектициди, отруйні для паразитів та їхніх личинок (перметрин, малатіон).

Однак такі синтетичні речовини мають суттєвий недолік: вони можуть проникати в організм людини через шкіру голови й зумовлювати інтоксикацію, яка проявляється запамороченням, нудотою, блюванням тощо. Для лікування малюків, а також дітей різного віку і дорослих, хворих на алергію та бронхіальну астму, такі препарати не надто підходять.

Зовсім інший механізм дії має медичний виріб проти вошей КУЧИКУ® спрей.

Він містить високу концентрацію диметикону (92%). Ця речовина діє не хімічно, а фізично: вона обволікає дорослих вошей та їхні личинки, буквально перекриває їм доступ кисню і вони гинуть.

Тобто у цьому засобі немає потенційно небезпечних хімічних інсектицидів і пестицидів. Натомість є олія ромашки, яка допомагає волоссю залишатися м’яким і зволоженим, полегшує вичісування мертвих паразитів. Цей засіб від вошей наносять на сухе волосся і залежно від його довжини витримують від 30 хвилин до 8 годин. Потім він легко змивається зі звичайним шампунем.

Про всяк випадок через 7 днів обробку бажано повторити. Властивості КУЧИКУ® спрей проти вошей та гнид підтверджені у дерматологічному тестуванні, тому його дозволено використовувати для дітей від 2 років.

Простий принцип дії, відсутність потенційно шкідливих хімічних речовин (пестицидів, інсектицидів) та олія ромашки – усі ці плюси полегшують вибір багатьох споживачів на його користь. І, до речі, виробляється він в Ізраїлі.

Реклама медичного виробу. Є протипоказання та побічні ефекти – див. інструкцію до застосування

Использованы фото Shutterstock/FOTODOM UKRAINE

Прокрутить вверх