fbpx
Saturday, September 26, 2020

ПОДПИСКА

Новости Відповідальність за дотриманням вимог карантину взяли на себе мери міст

Відповідальність за дотриманням вимог карантину взяли на себе мери міст

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов провів селекторну нараду з мерами українських міст, які потрапили до різних карантинних зон. Під час наради були досягнуті домовленості між МОЗ та місцевою владою щодо протиепідемічних заходів, які мають бути вжиті під час епідемії COVID-19.

Про це повідомляє МОЗ.

“Ми знайшли спільне бачення та спільну філософію щодо того, як нам забезпечити виконання усіх норм та зробити їх максимально прийнятними для жителів міст. Обговорили багато проблемних моментів: масові заходи, роботу транспорту та ринків, інші обмеження, яких треба дотримуватись, щоб протистояти поширенню епідемії. Та дослухалися один до одного”, – зазначив Міністр під час наради.

За результатами зустрічі, міністерство ініціює відповідні зміни до постанови Уряду щодо карантинних заходів, які торкнуться роботи освітніх закладів, дитячих садків та транспорту.

Мери міст взяли на себе відповідальність щодо забезпечення контролю за дотриманням встановлених вимог та правил адаптивного карантину.

Як ми писали, в Україні чітко визначений алгоритм належності тієї чи іншої адміністративно-територіальної одиниці до різних рівнів епідеміологічної небезпеки, від зеленого до червоного. Повноваження щодо встановлення цих обмежень належать виключно Комісії ТЕБ та НС, яка й визначає різні рівні безпеки. Органи місцевої влади можуть тільки посилювати епідеміологічні обмеження, але в жодному разі не пом’якшувати.

Использованы фото Shutterstock/FOTODOM UKRAINE

Виктория ШИРШОВА
Виктория ШИРШОВА
Главный редактор сайта "Мистер Блистер"

ВЫБОР РЕДАКЦИИ

- Реклама -

НАПИШИТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here