Бізнес юніт-менеджерка Delta Medical виготовляє балаклави та розвантаження

Юлія, бізнес юніт-менеджерка, разом з чоловіком 10 днів волонтерила у київському метро годуючи людей. Але коли біля будинку в районі Лук’янівка стало небезпечно — вони виїхали на Західну Україну. Приїхавши почали цікавитися потребами людей та зрозуміли, що не вистачає балаклав, розвантаження та інших речей. Зараз придбати їх дуже складно тому вони вирішили виготовляти самостійно.

2 дні їздили в пошуках майстерні та знайшли одну в 50 км від Івано-Франківська та другу маленьку в місті. Так і почали своє виробництво.

Юлія з чоловіком заснували волонтерську групу «Центр-Захід». В групі 5 людей: Юлія, її чоловік, пара з Києва та дівчина з Івано-Франківська. «В такий час найбільше хочеться бути корисним для своєї країни, для людей!», —  каже Юлія.

«Ми створили благодійний фонд в який люди, хто бажає, може перерахувати кошти. Люди неймовірні! Починали тільки на своїх інвестиціях, а зараз можемо трохи більше. Наразі ми намагаємось приєднати компанії, друзів з Європи та США. Вже отримали підтвердження на 30 військових аптечок за ізраїльським зразком».

Прокрутить вверх