Delta Medical посіла 6 місце серед понад 120 компаній-учасниць в «ТОП-100. Рейтинги найбільших»

Delta Medical

Delta Medical посіла 6 місце серед понад 120 компаній-учасниць та набрала найбільшу кількість голосів з фармацевтичних компаній та компаній медичної галузі за результатами онлайн-голосування в рейтингу найкращих роботодавців «ТОП-100. Рейтинги найбільших».

«Звісно, це не остаточний результат конкурсу, попереду ще вибір експертного журі, але це дуже важливо, бо це оцінка співробітників та партнерів. Ми надзвичайно вдячні за таку високу оцінку нашої роботи!», — розповіли у Delta Medical.

Компанія завжди підтримувала своїх співробітників і у будь-які часи, незважаючи на складнощі пандемії і війну, не скоротили робочі місця, зберегли стабільність і розмір виплат і бонуси, зберегли соціальні гарантії і компенсації, зокрема медичне страхування.

«Ми продовжуємо створювати робочі місця! Ми прагнемо, щоб робоче місце було не лише зручним, а й стало найкращим для реалізації талантів і спілкування», — розповідають у Delta Medical

Авторитетний рейтинг “Топ-100. Рейтинги найбільших” вже багато років розповідає про найкращих роботодавців України. Редколегія журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших» та спеціальне експертне журі вибере 50 компаній, які є відповідальними роботодавцями й попри війну інвестують у людей, у свій головний актив.

Результати рейтингування та список фіналістів буде опубліковано на сайті delo.ua та шпальтах щоквартального журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших» у липні-серпні 2023 року.

Прокрутить вверх