Старший радник з медичних питань Delta Medical став волонтером в одній із київських аптек

Старший радник з медичних питань Delta Medical, лікар та кандидат медичних наук Богдан двічі хотів взяти в руки автомат та стати на заваді ворожим військам. Але «очкариків- лікарів» не беруть у снайпери. Просто перебувати у диванній сотні – не в його моральних принципах. Богдан брав активну участь в обох Майданах.
На початку війни він побачив заклик мера столиці «Приватні аптеки, до бою»! Бабусям та дідусям столиці просто немає де купити ліки, бо нікому працювати в аптеках. Богдан вирішив допомогти своїми знаннями у фармації та терапії руками і ногами (повірте, вони первостольнику потрібні не менше, аніж футболісту). Тепер він волонтер в одній із київських аптек.
Після того як Богдан у перший день побачив більше сотні пацієнтів та декільком десяткам допоміг підібрати аналоги ліків (адже тих ліків, до яких вони звикли, просто немає), він зрозумів, яку велику справу роблять провізори та фармацевти навіть в аптечному пункті.
Ще Богдана вразило до глибин серця, як люди допомагають тим, хто цього потребує. Побачивши, наприклад, як одній бабусі відмовила платіжна система й вона у розпачі почала «нашкрібувати» щось у гаманці, молодий чоловік просто приклав свою картку до терміналу. А сума більш як 1000 гривень! Або ж коли молода дівчина з мамою, поки стояли у черзі, побачила, як літній чоловік просто мало не плакав, коли почув, що з нього близько 2000 гривень за ліки (для реабілітації після інсульту, вони життєво важливі для нього), просто свій мобільний телефон наблизила до терміналу й попросила його заспокоїтися та посміхнутися. Ось така ми незламна і шляхетна нація! Нація переможців!
Прокрутить вверх