Уряд відкрив пункти пропуску в аеропортах України і дозволив в’їзд іноземним громадянам

78784457_2715901661792007_7867918158244347904_o

На позачерговому засіданні Уряду 12 червня було прийнято рішення про відновлення роботи пунктів пропуску та пунктів контролю в аеропортах України, а також про забезпечення можливості перетину кордону іноземними громадянами. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій, пише офіційний сайт Міністерства інфраструктури.

МІУ

“Продовжуємо поступово відновлювати нашу авіацію. Сьогодні Уряд своїм рішенням відкрив пункти пропуску в аеропортах України та дозволив в’їзд для іноземців, які не є громадянами країн зі значним поширенням COVID-19 і не перебували на території таких держав протягом останніх 14 днів. Ці зміни дадуть змогу відновити роботу підприємств авіаційного транспорту і налагодити міжнародне повітряне сполучення”, — зазначив Міністр.

За його словами, таке рішення є очікуваним та невід’ємно пов’язаним із відновленням міжнародного регулярного пасажирського авіасполучення в Україні з 15 червня.

“Прерогатива у відкритті кордонів залишатиметься для країн з розвиненим туристичним напрямом і сприятливою епідеміологічною ситуацією. Ми поступово відкриваємо небо, але безпека та захист наших громадян залишаються в пріоритеті”, — додав Владислав Криклій.

Окрім того, з 15 червня громадян України готові приймати:

  • Албанія, США — без обмежень на кордоні;
  • Велика Британія — з дотриманням карантину 14 днів;
  • Туреччина — без обмежень на кордоні та тестуванням по прибуттю.

З 27 червня:
Туніс — з тестуванням по прибуттю;
Буде розглянута можливість відкриття кордонів після покращення епідемічної ституації в Україні: Кіпр, Чорногорія, Грузія, Греція — з 1 липня.

Прокрутить вверх