75% смертей від COVID-19 припадає на людей віком понад 60 років

shutterstock_528854752

В Україні більше 75% смертей від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, припадає на людей віком понад 60 років.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на щоденному брифінгу, пише прес-служба МОЗ.

“Найуразливіша категорія людей — це люди, старші 60 років. Усього за час пандемії таких пацієнтів — 77 156 осіб або 25,8%. Водночас 75% із загальної кількості померлих від коронавірусної хвороби — це люди, старші 60 років. Передусім звертаюся до молодого покоління: потурбуйтесь про своїх батьків, дідусів, бабусь, щоб вони зайвий раз не виходили з дому”, — зазначив очільник МОЗ.

За його словами, перебіг хвороби також ускладнює наявність у пацієнта супутніх патологій: серцево-судинних захворювань, цукрового діабету, новоутворень, захворювань нирок, печінки, легень тощо. Очільник МОЗ вчергове закликав громадян дотримуватись встановлених в країні правил та рекомендацій МОЗ, що дозволить попередити інфікування та поширення коронавірусної хвороби.

Зазначимо, всього за час пандемії в Україні захворіли 303 638 осіб.  Загалом одужали 126 489 пацієнтів, зафіксовано 5 673 летальних випадки.

Прокрутить вверх