Delta Medical отримала найбільшу кількість голосів серед фармацевтичних компаній та компаній медичної галузі у «ТОП-100. Рейтинги найбільших»

Delta Medical

Впродовж онлайн-голосування в рейтингу найкращих роботодавців серед фармацевтичних компаній та компаній медичної галузі, саме Delta Medical, здобула найбільшу кількість голосів

Це лише проміжний результат, і попереду ще вибір експертного журі, але надзвичайно важливо, що співробітники та партнери, високо оцінили роботу компанії.

«Ми щиро вдячні! Ми у Delta Medical завжди ставимо на перше місце своїх співробітників. Незалежно від труднощів пандемії та воєнного стану, ми ніколи не зменшували кількість робочих місць. Ми пильно стежили за стабільністю та розмірами виплат і бонусів, а також зберегли соціальні гарантії та компенсації, включаючи медичне страхування. Ми завжди намагалися створювати нові робочі місця! Наша мета — зробити робоче місце не просто комфортним, але й найкращим для розвитку вашого таланту! Ми вкладаємо всі сили в те, щоб ви почували себе цінними та визнаними членами нашої команди», — прокоментували у фармкомпанії.

Вже протягом багатьох років авторитетний рейтинг «ТОП-100. Рейтинги найбільших» відображає найкращих роботодавців України. Редакція та спеціальне експертне журі визначать 50 компаній, які володіють відповідальними підходами до працівників та, незважаючи на воєнний стан, інвестують у людей як в свій найцінніший актив.

Результати рейтингування та список фіналістів будуть опубліковані на сайті delo.ua та в номерах журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших» у липні-серпні 2023 року.

Delta Medical посіла 6 місце серед понад 120 компаній-учасниць в «ТОП-100. Рейтинги найбільших»

Прокрутить вверх