Депутати вимагають звільнення міністра МОЗ Максима Степанова

106799383_1582132371949862_2081040751547568783_n

27 липня у парламенті зареєстрували проект постанови про звільнення Максима Степанова з посади міністра охорони здоров’я.

Ініціатором постанови стала партія «Голос». Підтримали «Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо звільнення Міністра охорони здоров’я України Степанова Максима Володимировича» 96 депутатів Верховної Ради майже з усіх фракцій парламенту. Про це повідомили у партії «Голос».

«За неповні чотири місяці на посаді міністр охорони здоров’я Степанов зробив дуже багато. Аж настільки, що нам треба рятувати і лікарів, і пацієнтів від його «здобутків». Досі не запроваджено масштабне тестування на коронавірус, а кількість хворих вже перевалила за тисячу осіб на день. Життєво необхідні закупівлі для лікарень продовжують робити волонтери, тоді як МОЗ закупило костюми за ціною, яка майже вдвічі перевищує ринкову. Степанов заблокував державні закупівлі ліків, дефіцит яких українські пацієнти почнуть відчувати вже цієї осені, а дехто з них – залишиться без ліків аж до весни-літа наступного року!

Такі дії міністра загрожують всім лікарням України. Адже відсутність ефективного керівництва таким органом, як Національна служба здоров’я, – це блокування щоденного та безперебійного процесу перерахунку коштів лікарням, який сьогодні здійснює НСЗУ. Як наслідок – медики лишаться без заробітних плат, а пацієнти – без медичної допомоги. Закликаю уряд припинити гратися здоров’ям і життями громадян України. Це — ваша відповідальність», — прокоментувала ініціативу народна депутатка фракції «Голос», членкиня комітету ВР з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Ольга Стефанишина, яку цитує сайт партії «Голос».

Як ми писали, 30 березня Максим Степанов став міністром МОЗ та призначив нових заступників.

Читайте також:2D-кодирование лекарственных средств: шаг необходимый, но запоздалый

Прокрутить вверх