Дозвіл на проведення масових заходів, відбір на позицію голови НСЗУ та виплати інтернам — МОЗ про головне на 25.05.2020

shutterstock_1680975505-1

Результати брифінгу Міністра охорони здоров’я Максим Степанов за 22 травня. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

коронавирус - случаи заболевания

В Україні за минулу добу зафіксовано 259 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 16 у дітей та 43 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 77 осіб. Кількість тих, хто одужав за добу, — 126, померли 6 осіб. За останню добу проведено 6 270 тестувань методом ПЛР.

За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Чернівецькій області (45), Львівській області (27) та в місті Києві (29).

МОЗ офіційно продовжило добір на позицію голови Національної Служби здоров’я з 3 до 5 днів – до 18:00 27 травня. Це зроблено, щоб дати можливість подати документи більшій кількості кандидатів.

На наступному засіданні уряду буде прийнято порядок виплати коштів студентам, які перший рік проходять інтернатуру. Загальна сума становить близько 99 млн грн. Студенти-інтерни другого та третього року отримуватимуть кошти, суми яких визначені в колективному договорі.

Близько 8 млрд гривень на закупівлю лікарських засобів було розподілено Міністерством охорони здоров’я за переліком заявок з лікарень з усієї країни. Закупівля розпочнеться вже цього тижня.

Дозвіл на проведення масових заходів, концертів тощо найближчим часом не передбачається. Це питання може бути розглянуто після 22 червня.

Перехід до наступного етапу пом’якшення карантину можливий тільки за умови дотримання всіх визначених спеціалістами критеріїв. І ці критерії є єдиними для всіх областей України.

https://www.facebook.com/moz.ukr/videos/2916505058427760/

Читайте також: Ученые знают как использовать электричество против коронавируса

Использованы фото Shutterstock/FOTODOM UKRAINE

Прокрутить вверх