«Фармак» стверджує, що не експортує ліки до російської федерації та республіки білорусь

22007447_646899099031544_6807412723933739201_n

24 лютого на замитненні на рб у Чернігові стояла фура з ліками, на суму майже 200 тисяч доларів. Її розмитнили назад та передали на потреби міста Чернігів, яке одним з першим було атаковано російськими військовими.

Представництво «Фармак» на території рф було згорнуто ще у 2014 році. Тож не створюються там робочі місця, не платяться податки, оренда, комунальні платежі, тощо.

Ще 24 лютого цього року – тобто в перший же день відкритої збройної агресії рф проти України – «Фармак» почав передавати на потреби МОЗ, ЗСУ, ТРО, шпиталі наявні лікарські засоби. І зараз докладає максимум зусиль, аби виготовляти та забезпечувати українців життєво необхідними ліками. До слова, склади «Фармак», де знаходилися готові ліки, сировина для препаратів, первинне пакування, у перші дні війни були спалені вщент окупантами. За загальними підрахунками втрати склали близько 1,5 млрд грн.

На сьогодні 87 співробітників захищають Україну у лавах збройних сил України або територіальної оборони.

«Фармак» та Благодійний фонд родини Жебрівських активно підтримують ЗСУ, медичні заклади, територіальну оборону та мирне населення. Загальний обсяг благодійної допомоги на користь Армії з грудня 2021 року по сьогодні склав понад 12 млн грн. З них лікарськими засобами – майже 9 млн грн.

Також на даний момент у «Фармак» є домовленості із нашими закордонними партнерами про гуманітарне постачання критично важливих ліків. Логістику ми повністю покриваємо. Частина з них, на загальну суму приблизно 1 млн євро, вже розвантажена в Україні. І це тільки половина з вже підтверджених поставок. Саме це дає можливість наповнювати всім необхідним склади Центру громадського здоров’я МОЗ.

Зараз Компанія працює над питанням зменшення дефіциту ліків на українському ринку за рахунок внутрішніх ресурсів.

Прокрутить вверх