Хьюмер –знову «Вибір року» No1!

humer

Підвищення престижу

Цінність щорічного фестивалю-конкурсу «Вибір року» в тому, що він охоплює практично всі представлені на ринку товари, по 10–20 і більше брендів у одній номінації, й дає об’єктивні орієнтири для споживачів щодо різних товарів і послуг в Україні.

За статистикою організа-торів цього змагання, товар, відмічений медаллю «Вибір року», з цілковитою довірою вибирають 24% споживачів, а ще 33% звертають на нього увагу і купують пізніше, отримавши про нього додаткову інформацію.

Конкурс проводиться з 2001 року, і відтоді понад 500 різних товарів отримали його відзнаки – медалі яскраво-золотого кольору. Виробники вважають за честь розміщувати їхні зображення на рекламі та упаковках своєї продукції – це робить її впізнаваною і більш престижною. Під час опитування населення щодо того, чи бачили люди дe-небудь медаль «Вибір року», 87% респондентів дали ствердну відповідь.

Кращий з кращих

Механізм проведення фестивалю-конкурсу «Вибір року» досить складний. Його організатори складають список торговельних марок і формують їхні анкети. Наступний етап – проведення опитувань населення, експертів у різних галузях, а також журі, сформованого з відомих в Україні осіб, та членів оргкомітету. Потім проводять розрахунки та визначають лідерів. Однак як би там не було, загальний результат кожного бренду більш за все залежить від думки звичайних людей, які щодня використовують той чи інший товар.

Кількість брендів для промивання носа в аптеках України досить значна, їх десь з десяток. Однак є умовний топ-5 засобів, назви яких у всіх на вустах. І серед них Хьюмер визнано кращим з кращих, бо саме він виборов медаль «Вибір року» у 2020-му.

Це досягнення – вже шосте (нагадаємо, що Хьюмер здобував цю високу винагороду у 2013–2017 роках). І напевно, що далеко не останнє! Хьюмер знову і знову стає вибором No1 для профілактики та лікування нежитю у дітей та дорослих, бо має чудові властивості.

Як обирають переможців?

Методика визначення товару No1 розроблена компанією Fеstivals International (USA) і дає комплексну оцінку позиції товару, послуги та компанії-виробника на ринку. Компанія працює безпосередньо з уподобаннями споживачів – у дослідженні беруть участь жителі України, що відповідають на питання: “Яку марку чи компанію в номінації ви вважаєте найкращою?”. Вибір споживачів має найбільшу вагу в загальному результаті, також право голосу мають експерти, представники рекламних агенцій, представники культури та оргкомітет. Всеукраїнське дослідження споживчих вподобань щороку проводить міжнародна маркетингова компанія Ipsos в Україні.

Переможні переваги

  • На 100% натуральна морська вода. Хьюмер добре промиває порожнину носа, не подразнює слизову, сприяє виведенню пилу, алергенів, вірусів. Засіб можна застосовувати щодня для гігієни носової порожнини, адже до його складу входить лише стерильна та нерозведена морська вода, багата на мікроелементи (містить мідь, золото, срібло, селен, марганець, магній, сірку тощо).
  • Флакона вистачає надовго. Балон Хьюмера містить 150 мл морсь-кої води, вона витрачається економно, і її можна використовувати впродовж кількох місяців.
  • М’яке розпилення. Спрей розпилюється, не створюючи дискомфорт-ного тиску на слизові оболонки.
  • Можна застосовувати вагітним. Хьюмер 150 – допоміжний засіб для жінок при надії, які занедужали на ГРВІ з нежитем. Він допомагає прочистити ніс та краще дихати.
  • Сприяє зменшенню набряку. У складі спрею Хьюмер 050 гіпертонічна концентрація солі у морській воді, тому він сприяє усуненню набряку і закладеності носа через нежить.
  • Продуманий дизайн. Балон Хьюмера має таку конструкцію, що виділення з носа разом з патогенними мікробами та вірусами не можуть потрапити всередину, тому морська вода залишається стерильною до останньої краплі.

Ганна Петренко для «Містера Блістера

Прокрутить вверх