Комітет ВР з питань здоров’я нації закликав Червоний Хрест не відкривати офіс у Ростові

Михайло Радуцький написав відкрите звернення до Міжнародного товариства Червоного Хреста в якому закликав організацію не легітимізувати «гуманітарні коридори» на територію Російської Федерації, не підтримувати викрадення населення України і примусове вивезення його на територію держави-агресора, та змінити своє рішення, про це повідомляє прес-служба парламенту.

У зверненні зазначається, що Україна зверталася до Червоного Хреста з проханням терміново почати дії для організації «гуманітарних коридорів». Але окупанти не дотримуються досягнутих домовленостей і постійно зривають роботу «зелених коридорів».
Водночас за наявною в української сторони інформацією Червоний Хрест має намір відкрити свій офіс в Ростові-на-Дону для нібито ефективнішої роботи на сході України.
«Такі дії Міжнародного товариства Червоного Хреста на тлі незаконного викрадення та вивезення ворогом наших громадян в Російську Федерацію, на тимчасово окуповану чи анексовану ним та непідконтрольну Україні територію України, яке вже відбувається сьогодні, є неприйнятними», — йдеться у зверненні.

Від імені всіх депутатів Комітету ВР з питань здоров’я нації закликав міжнародне товариство «Червоного Хреста» не легітимізувати «зелені коридори» на територію путінської Росії, не підтримувати викрадення українців, примусове вивезення їх на територію держави-агресора.

Прокрутить вверх