Кошти від продажу картини Бенксі підуть на підтримку НДСЛ Охматдит

Зараз у закладі лікують поранених дітей, які постраждали внаслідок російської агресії. На аукціон виставили унікальну антивоєнну картину Бенксі — Вanksy’s CND Soldiers, unsigned. Картину на аукціон виставили анонімно.

«Тихий» аукціон триватиме завершиться 27 березня 2022 року. Торги починаються від 20 000 фунтів стерлінгів.  Організатори акції зазначають: «Незважаючи на активні обстріли та авіаудари Російської Федерації, спеціалісти  «Охматдиту» продовжують залишатися в Києві для захисту та лікування дітей і поранених, яких доставляють до лікарні. Завдяки самовідданій роботі лікарні своєчасна медична допомога надається пацієнтам у повному обсязі, а зібрані кошти забезпечать продовження цієї важливої роботи».

Міністерство охорони здоров’я висловлює щиру вдячність благодійникам, які долучаються до збереження життя та здоров’я українців під час війни.

Справка «МБ» — Хто такий Бенксі?

Бенксі (англBanksy) — псевдонім скандально відомого англійського андерграундного художника графіті, політичного активіста та режисера, особа котрого не встановлена. Існують припущення, що швейцарський художник Метр де Кассон (Maître de Casson) може бути Бенксі. Метр де Кассон заперечує це на своєму вебсайті. Навколо його біографії та справжнього імені точиться багато суперечок. Згідно з найпоширенішими версіями, його справжнє ім’я — Роберт або Робін Бенкс.

Вважається, що Бенксі народився в 1974 році в англійському місті Бристолі. Наприкінці 90-х років він почав займатися графіті і досить довгий час діяв як звичайний райтер, але з часом його малюнки ставали все масштабнішими, а втікати від поліції йому ставало все складніше. Одного разу, ховаючись від англійських поліцейських, Бенксі вирішив почати користуватися трафаретами, щоб економити час. Восени 2006 року в декількох лондонських магазинах він непомітно замінив диски з альбомом співачки Періс Хілтон на диски із сорокахвилинною піснею свого друга Danger Mouse і власними малюнками.

Завдяки таланту і гострій соціальній тематиці малюнків, Бенксі швидко здобув популярність спершу в Англії, а потім і у всьому світі. Найдивовижніше, що він досі зберігає анонімність і ховається від поліції.

Прокрутить вверх