МОЗ розпочало розробку і затвердження нових державних стандартів надання медичної допомоги

Міністерство охорони здоров’я здійснює детальну експертизу всієї медичної інфраструктури для подальшого реформування. Про це повідомив міністр Максим Степанов.

МОЗ

“Зараз здійснюється детальна експертиза всієї медичної інфраструктури, метою експертизи є визначення спроможності та ефективності госпітальної мережі. Міністерство розпочало розробку і затвердження нових державних стандартів надання медичної допомоги із залученням науковців та провідних фахівців галузі”, — сказав міністр.

Як зазначає очільник міністерства, на основі отриманих даних МОЗ розробить тарифи, за якими буде здійснюватись фінансування галузі у 2021 році. 

“Нові тарифи будуть ґрунтуватись на ринкових заробітних платах для працівників галузі та якісних стандартах надання медичних послуг”, — зазначив Максим Степанов.

За словами мыныстра, з 2021 року будуть діяти нові тарифи.

“З 2021 фінансування буде відбуватись з урахуванням того, що ми маємо реформувати медицину, щоб високоспеціалізовані медичні заклади діяли в тих умовах, де можливий їхній розвиток. Адже якщо вони будуть розвиватися, то і якість медицини, якої ми всі так прагнемо, буде підвищуватись. Наша головна мета — створити ефективну медичну систему, де лікарі працюють у гідних умовах і отримують гідну заробітну плату, а пацієнти — якісну допомогу”, — резюмував Міністр.

Читайте також: Можливість повторного інфікування COVID-19 та тест-системи «Укргентех» — МОЗ про головне на 09.06.2020

Прокрутить вверх