МОЗ змінить принцип фінансування за пакетами COVID-19 — Кабмін

Щоб оптимізувати другий етап медичної реформи і допомогти Львівській області ефективніше боротися з COVID-19, керівництво МОЗ перебуває на Львівщині. Серед запропонованих змін — внесення коректив у фінансування пакетів за COVID-19, повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів України.

Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив під час візиту у Львівську область.

«Сьогодні я зі своїм заступником і провідними лікарями України перебуваємо на Львівщині, — щоб розібратися у ситуації, допомогти: як щодо епідеміологічної ситуації, так і щодо медичної галузі загалом. Зміни, які ми впроваджуємо в медицині робляться для всіх медиків та пацієнтів. Тому нам важливо отримувати від них зворотній зв’язок. МОЗ допомагає усім регіонам максимально ефективно боротися з коронавірусом. Зокрема, зараз нам важливо змінити принцип фінансування за пакетами лікування COVID-19» , — підкреслив Максим Степанов.

У ході робочої поїздки Міністр відвідає та ознайомиться з роботою низки медичних закладів області, а також проведе селекторну нараду із керівництвом регіону.

Нагадаємо, що останнім часом Львівщина демонструє значний приріст інфікованих на коронавірус. За минулу добу тут зафіксовано 200 нових випадків захворювання на COVID-19.

Прокрутить вверх