Окупанти зруйнували понад 10 аптек мережі «Подорожник»

«Ми втратили більше 10 аптек — однак не втратили віру у світле майбутнє! Що таке аптека? Стіни? Полиці? Товар? Ми вам хочемо сказати, що аптека  — це фахівці! Фармацевти та інший персонал аптек, який відповідає за замовлення, зберігання та відпуск ліків, за надання якісних консультацій.

Так, ворог розбив вже більше 10 аптек нашої мережі. Проте всі ми, на чолі з нашими ФАРМ Героями готові пройти через усі складнощі аби зберегти здоров’я української нації.  Ми обов’язково відновимо наші аптеки й будемо відкривати нові, щоб кожен українець, кожний наш захисник та волонтер міг придбати необхідні ліки, щоб створити робочі місця і ми могли підіймати економіку нашої країни! Кожна аптека, яка постраждала від мародерів чи диверсантів, стане ще кращою.

Ми разом відбудуємо нашу країну і зробимо її кращою, ніж вона була до війни, адже в кожному з нас панує войовничий козацький дух та гордість за те, що ми українці!», пишуть на сторінці аптеки у соцмережі.

Найбільша мережа аптек України «Подорожник», «БАМ», «Ощад» продовжує працювати в цих складних умовах, щоб унеможливити фармацевтичну катастрофу з відсутністю ліків у населення.

Фото: https://www.facebook.com/podoroshnyk

Прокрутить вверх