Що знайшли під час рейдів по аптеках Хмельницького?

Всі ми – споживачі. Нам гарантовано право на якісну, безпечну, добросовісну рекламу, що забезпечує можливість свідомого і компетентного вибору товару чи послуги.

Так, за данними Держпродспоживслужби, 25 липня 2023 року фахівцями сектору контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області проведено рейди серед суб’єктів господарювання, які проводять діяльність на фармацевтичному ринку з метою контролю дотримання ними вимог законодавства про рекламу.

В ході рейдів були встановлені факти порушення ч. 5 ст. 8 Закону України «Про рекламу», а саме: реклама про знижки цін на продукцію, про розпродаж не містила відомості про дату початку і закінчення знижки цін на продукцію. Відповідним суб’єктам господарської діяльності будуть надіслані офіційні листи-запити для подальшого оформлення матеріалів про порушення вимог законодавства про рекламу з накладенням штрафних санкцій.

Джерело

Прокрутить вверх