Співробітник Delta Medical виготовляє бронепластини для бронежилетів

Співробітник Delta Medical Андрій (Фарм Актив) виготовляє бронепластини для бронежилетів.

«Мого кума і його брата призвали до лав ЗСУ. Забезпечення зараз не встигає за потребами армії. Вони звернулися з проханням допомогти придбати або знайти через волонтерів бронежилети. Але часу в нас було обмаль на збір коштів чи очікування. Ми з батьком прийняли рішення спробувати виготовити самостійно бронепластини. Пошукали інформацію який метал потрібен та яка має бути технологія виготовлення. Знайшли кілька відео з процесом виготовлення та літературу з описом металу.

Потім на пункті прийому металобрухту викупили потрібний метал, закупили витратні матеріали (диски до болгарки, електроди і т.д.) і протягом двох днів виготовили пластини для двох бронежилетів.

Зараз передаємо ці пластини на випробування (пристрілювання 5,45 і 7,62 калібром) і якщо все ок, то будемо виготовляти і надалі. Зараз потребуємо кілька військових розгрузок (як лекала) і хочемо спробувати відшивати і бронежилети».

Зараз, як ніколи, важлива участь кожного. І ми говоритимемо навіть про найменші перемоги, адже це надихає. Надсилайте ваші розповіді (і якщо є – фото) на адресу vshirshova@ukr.net

Прокрутить вверх