Турбіотик є –турбот немає

turbi_mb

Йдеться насамперед про лакто- і біфідобактерії. Коли їхня кількість достатня, то кишечник працює, як годинник. А от після прийому курсу антибіотика неодмінно розвивається дисбактеріоз, тобто підвищене газоутворення (метеоризм), біль і спазми у животі, закреп або діарея. Причина цього в тому, що дружніх до організму людини бактерій стає замало, натомість умовно-патогенних – надто багато. Це, наприклад, клебсієли, протеї, цитро- та ентеробактери, гриби роду кандида тощо. Вони не з’явилися звідкілясь, а були в кишечнику і раніше, просто у мізерній кількості. А от після зумовленої антибіотиками масової загибелі лакто- і біфідобактерій, що становили переважну більшість «мікронаселення» кишечника, для різних «поганців» звільняється, так би мовити, життєвий простір.

Серед них чи не найбільш капосними є клостридії (Clostridium difficile), які внаслідок прийому антибіотиків інколи починають домінувати у кишечнику. Саме з клостридіями часто пов’язана антибіотик-асоційована діарея (псевдомембранозний коліт). Її буває досить важко позбутися і доводиться знову приймати… антибіотики. Гірше за все, що це іноді не допомагає. Річ у тім, що існують нечутливі до більшості таких препаратів штами клостридій, і для ослаблених людей їх наявність може становити навіть смертельну небезпеку.

Безтурботне відновлення мікрофлори

Щоб повернути роботу кишечника до норми, після курсу лікування антибіотиками зазвичай радять приймати пробіотик, що містить корисні бактерії. Якщо ж цього не робити, то дисбактеріоз триватиме довше. А цей стан призводить до зниження імунітету, тобто зростає ризик укотре занедужати, і все почнеться з початку – і, можливо, знову доведеться приймати антибіотик! Розірвати це замкнене коло непросто, але є спосіб завадити йому утворитися.

Чи не спадало вам на думку, що було б добре не морочитися з відновленням корисної мікрофлори кишечника після прийому антибіотика, а запобігти її загибелі? Таку місію має Турбіотик Приантибіотик (SCHONEN) – це безтурботне відновлення мікрофлори одночасно з прийомом антибіотиків.

Турбіотик Приантибіотик здатен замінити собою традиційні пробіотики, еубіотики, симбіотики… Річ у тім, що це синергійний комплекс. До його складу включено два особливі різновиди лакто- і біфідобактерій (Lactobacillus acidophilus – 1 млрд і Bifidobacterium animalis ssp.lactis – також 1 млрд), що мають високу стійкість до антибіотиків, а також ключовий елемент природного імунітету людини лізоцим, який бере участь у процесах знищення патогенів.

Корисним бактеріям Турбіотик Приантибіотик притаманна виражена антагоністична дія щодо умовно-патогенних мікробів, тобто лакто- і біфідобактерії комплексу буквально витісняють їх з кишечника. Лізоцим теж знешкоджує їх, а також хвороботворні бактерії, віруси і гриби. До того ж він активує місцевий імунітет, сприяє зменшенню запалення і посилює здатність слизових оболонок організму протистояти інфекціям.

Отже, Турбіотик Приантибіотик сприяє тому, щоби після прийому антибіотика порушень у роботі кишечника, зокрема діареї, не було.

Особливості прийому

Турбіотик Приантибіотик можна приймати разом з абсолютно будь-яким антибіотиком, причому з першого дня. Спосіб застосування зручний – лише по 1 капсулі раз на добу. Це стосується і дорослих, і дітей від трьох років. Якщо малюкові складно проковтнути капсулу, то її можна розкрити, висипати вміст у чашку і додати чайну ложку води кімнатної температури.

Тож запам’ятайте: якщо призначено антибіотик, є сенс разом з ним придбати і Турбіотик Приантибіотик. Адже якщо Турбіотик є – турбот немає!

 

На правах реклами не є лікарським засобом. DMUA.TUR.21.02.16

Прокрутить вверх