Українці отримають 500 грн компенсації на купівлю необхідних ліків

лекарства

Фонд «Ліки для України», створений Liki24.com у квітні 2022 року, дає змогу українцям, яким не вистачає коштів, отримати компенсацію у половину вартості медикаментів, замовлених через застосунок Liki24. Максимальна сума компенсації на даний момент – 500 грн, які можна витратити на одне або декілька замовлень. За рахунок коштів, що передасть уряд Німеччини, Фонд «Ліки для України» зможе безперервно працювати та надавати необхідну допомогу тим, хто цього потребує, протягом декількох місяців.

Скористатися допомогою фонду «Ліки для України» можна за допомогою застосунку Liki24. Перш за все в ньому потрібно зареєструватися, після чого на головному екрані Liki24 з’явиться інформація про можливість взяти участь у програмі компенсації. Більш детально про те як скористатися допомогою можна ознайомитись в спеціальному розділі на сайті Liki24.com.

«Ми вдячні DEG та уряду Німеччини за продовження підтримки українців у надскладні для нас часи. Ці кошти допоможуть нам збільшити обсяги допомоги для тих, хто її потребує. Більше грошей – більше врятованих життів. Також ми розглядаємо можливість збільшення відсотка компенсації для найвразливіших верств населення», – наголосив співзасновник та СЕО Liki24.com Антон Авринський.

Інформація про Liki24.com Liki24.com – міжнародна компанія з українським корінням, яка була заснована в 2017 році та представляє інноваційну платформу для пошуку, порівняння цін, замовлення й доставки ліків з аптек. Платформа Liki24.com має вже понад 1,7 мільйона клієнтів в Україні, Румунії та Італії. А її сайти і додатки щодня відвідують понад 100 тис. користувачів.

Інформація про DEG. Протягом 60 років DEG фінансує та консультує приватні підприємства у країнах, що розвиваються, та країнах з ринком у процесі формування. З портфоліо у близько 9,2 мільярдів євро, DEG є однією з найбільших у світі фінансових організацій розвитку приватного сектору.

Прокрутить вверх