Україна отримає ліки від International Health Partners

препарати

У відповідь на вторгнення Росії в Україну неприбуткова організація International Health Partners (IHP) розпочала відправку «основних пакетів здоров’я» своєму внутрішньому партнеру в Україні проекту HOPE. Основні пакети здоров’я  (англ. Essential Health Packs) — це попередньо запаковані портативні набори низки необхідних ліків, таких як антибіотики, анальгетики, антигрибкові та антипаразитарні засоби, протизапальні препарати тощо, які можна швидко відправити в місця, де люди інакше не змогли б отримати необхідні ліки.

Виконавчий віце-президент з глобального здоров’я проекту HOPE Кріс Скопец заявив, що щодня отримує списки медичних потреб із лікарень по всій країні, у яких швидко закінчуються запаси. І допомога IHP має на меті задовольнити принаймні частину цих потреб.

Перші 59 основних пакетів здоров’я, які вже відправлені в Україну, забезпечать понад 47 000 процедур для підтримки системи охорони здоров’я.  IHP висловлює намір і далі помагати Україні у забезпечені лікарськими засобами, проте її експерти відмічають значні труднощі з логістикою, тобто пошуком безпечних та швидких маршрутів доставки ліків у ті регіони країни, що потребують їх найбільше. Сьогодні IHP продовжує тісно співпрацювати з перевізниками та партнерами, щоб орієнтуватися в ситуації, що постійно змінюється, та забезпечити безпечну доставку цих ліків.

За оцінками МОЗ України, від війни вже постраждало 18 мільйонів людей, 12 мільйонів з яких потребують невідкладної гуманітарної допомоги. Продовжує зростати кількість людей, які переміщуються внаслідок бойових дій, а також кількість втрат.  Міністерство охорони здоров’я також призупинило всі заплановані госпіталізації та планові процедури, щоб забезпечити наявність у лікарнях достатньої потужності для лікування травм, пов’язаних із військовими діями.

Управління ООН із координації гуманітарних питань відзначає, що сьогодні найнагальнішими гуманітарними потребами для України є невідкладна медична допомога, критичні ліки, медичне обладнання та обладнання, безпечна вода для пиття та гігієни, а також притулок і захист для тих, хто переміщується зі своїх домівок

Джерело: https://www.ihpuk.org/crisis-in-ukraine

Використані фото Shutterstock/FOTODOM UKRAINE

Прокрутить вверх