Українські лікарні отримають доступ до супутникового інтернету Starlink

Наразі термінали супутникового зв’язку доставляють до регіонів та встановлюють. Наприклад, до лікарень міста Дніпро станції прибули два дні тому. МОЗ планує, що лікарні будуть користуватись звичайним інтернетом, а у випадках проблем зі зв’язком переходити на супутниковий.
У закладах, які знаходяться у зоні бойових дій, може зникати інтернет, стаціонарний та мобільний зв’язок. Такі випадки вже траплялись у Донецькій, Луганській, Житомирській, Херсонській та Чернігівській областях. Вкрай важливо постійно підтримувати контакт з лікарнями: розуміти потребу у лікарських засобах, у переведенні пацієнтів до інших закладів, проводити консультації онлайн з українськими та іноземними фахівцями.
Супутникова система Starlink компанії Ілона Маска створена, щоб забезпечити високошвидкісний інтернет у місцях, де він був ненадійним, дороговартісним чи недоступним. Супутниковий інтернет покриває територію нашої країни з вересня 2021 року. Однак для доступу до нього потрібні спеціальні термінали з антенами. Перші станції почали постачати до України 28 лютого, їх використовує ЗСУ. Відтепер доступ до Starlink матимуть і медичні заклади.
Прокрутить вверх