Мережа британських супермаркетів гарантує співбесіди українським фармацевтам

фармацевт

Українським фармацевтам, які прибудуть до Великобританії як біженці, буде гарантовано співбесіду зі спеціалістами з найму працівників мережі супермаркетів Asda. У мережі заявили, що у її магазинах, складах і ланцюжках поставок є понад 1500 робочих місць, включаючи і посади фармацевтів.

Усім українським біженцям, які прибувають до Великобританії, буде запропоновано співбесіду, а успішним кандидатам буде надано фахову підтримку на нових посадах.

Під час подачі заявки громадянам України потрібно буде поставити галочку, що підтверджує  національність, на сайті Asda у розділі вакансій.

22 березня 2022 року Генеральна фармацевтична рада (GPhC) оприлюднила рекомендації як для фармацевтів Великобританії, які бажають допомогти українським фармацевтам, так і для українських фармацевтів, які шукають можливості працевлаштування у Великобританії, у відповідь на велику кількість запитів, які вони отримали з проханням допомогти.

У GPhC заявили, що «вітатимуть усіх, хто бажає працювати в фармації будь-якої якості», і підкреслив, що в фармації у Великобританії є багато посад, які не потребують реєстрації.

Якщо ж подати заявку на зареєстровану посаду, українським фармацевтам потрібно буде пройти звичайні процедури для фармацевтів, які приїжджають з-за меж ЄС. Серед них: програма оцінки фармацевтів за кордоном, 52 тижні попередньої реєстрації в Англії, Шотландії чи Уельсі та проходження реєстраційного оцінювання GPhC.

Проте, GPhC у своїй заяві зазначає: «Ми закликаємо всіх українських фармацевтичних спеціалістів, які хочуть зареєструватися у нас, зв’язатися з нами безпосередньо, щоб ми могли надати їм пораду та підтримку. Наша реєстраційна команда буде максимально гнучко підтримати українських фармацевтичних спеціалістів, обговорюючи індивідуальні обставини, зокрема фінансові труднощі, отримання документів чи інші труднощі».

The Pharmaceutical Journal, PJ, March 2022, Vol 308, No 7959;308(7959)::DOI:10.1211/PJ.2022.1.135964
Прокрутить вверх