Уряд визначив умови фінансування для створення приймальних відділень в опорних лікарнях

13217352_1178969508803108_6961552520987584133_o

8 липня на засіданні Уряду прийнято постанову, якою затверджено умови фінансування реалізації проектів з будівництва (реконструкції, капітального ремонту) приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах, проект якої було розроблено Міністерством розвитку громад та територій України.

Про це повідомляє пресцентр Кабміну.

В Україні триває масштабна програма зі створення сучасних приймальних відділень в опорних лікарнях. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15.01.2020 №23 визначено перелік опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах.

Всього планується реконструювати та капітально відремонтувати 210 приймальних відділень. Виконання робіт по цих об’єктах входить до Програми Президента України «Велике будівництво».

Мінрегіон провів верифікацію готовності опорних лікарень до старту робіт, та наразі контролює терміни та якість будівельних робіт по цій програмі. Передбачено, що 100% приймальних відділень будуть відповідати вимогам сучасного облаштування та наповнення медичним обладнанням, перелік якого погоджено з Міністерством охорони здоров’я України.

До старту програми загальна площа зі створення сучасних приймальних відділень складала 77 286 кв. м, після завершення планується суттєве її збільшення – до 130 563 кв. м.

З метою обладнання приймальних відділень в опорних лікарнях, зокрема, в закладах, визначених для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою СОVID-19, необхідно виділити кошти з фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою СОVID-19 в обсязі 1 млрд 680 млн грн.

На думку Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова, «це одне з найважливіших питань, яке безпосередньо стосується життя та здоров’я громадян нашої країни. Впевнений, його позитивне вирішення стане ще одним ефективним кроком у боротьбі з пандемією гострої респіраторної хвороби СОVID-19 в Україні».

Прокрутить вверх