В лікарні «Охматдит» вже в липні відкриють відділення хіміотерапії та онкології — Максим Степанов

106799383_1582132371949862_2081040751547568783_n

Результати брифінгу Міністра охорони здоров’я Максим Степанов за 7 липня 2020 року. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

Другий день в Україні спостерігається стабілізація ситуації щодо захворюваності на COVID-19. МОЗ дякує тим, хто дотримується правил і в такий спосіб піклується про себе та близьких. МОЗ наголошує, що рекомендації мають на меті зберегти здоров’я та життя українців, і закликає дотримуватися епідеміологічних правил.

Протягом трьох місяців МОЗ відновлює систему медичних лабораторій по Україні. Міністерство оновило обладнання й кадровий склад лабораторій та працює над постійним оснащенням лабораторних центрів. Все, що стосується розширення можливості лабораторних центрів, є нині пріоритетом МОЗ.

Загалом за весь час епідемії в лабораторному центрі Львівської області зроблено близько 37 тисяч досліджень ПЛР. Потреба в перенаправленні тестувань в інші обласні лабораторні центри виникла через черги, які утворилися в лабораторному центрі. Аналогічна практика запроваджується і в інших областях країни.

Всі лабораторні центри України забезпечені місячним запасом систем для діагностики COVID-19, причому цей запас сформовано, виходячи з розрахунків максимального завантаження лабораторій.

Епідеміологічна ситуація нині не дозволяє повернути вболівальників на стадіони.

Відкриття другої черги Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит», а саме відділень хіміотерапії та онкології, відбудеться в кінці липня 2020 року. Зараз тривають поставки специфічного обладнання, які затягнулися через коронакризу.

Прокрутить вверх