В НСЗУ пояснили, як отримати безоплатно ліки від цукрового діабету ІІ типу

рак

16 лікарських засобів для лікування цукрового діабету ІІ типу можна отримати абсолютно безоплатно за програмою “Доступні ліки”.

Ще 30 — з невеликою доплатою. Про це повідомляє прес-служба НСЗУ.

До програми включені 3 діючі речовини (МНН) — глібенкламід, гліклазид та метформін. Для пацієнтів із діабетом ІІ типу у програмі наявні ліки від 14 виробників. Докладно прочитати про виробників можна тут.

Як отримати рецепт на ліки?

Отримати електронний рецепт на “Доступні ліки” потрібно у свого лікаря. Для продовження курсу лікування рецепт можна отримати і дистанційно, не відвідуючи свого лікаря.

Якщо пацієнт регулярно проходить безоплатні дослідження на глюкозу крові, загальний холестерин, ЕКГ, то лікар знає актуальний стан його здоров’я та без проблем випише необхідні ліки без присутності пацієнта. Потрібно просто повідомити лікаря, що пацієнт потребує продовження лікування. І на номер мобільного телефону надійде номер рецепту та код підтвердження.

Де отримати ліки?

Отримати “Доступні ліки” можна у будь-якій аптеці, що є партнером НСЗУ. Знайти потрібну аптеку навіть у незнайомому місті дуже легко на дашборді НСЗУ — https://bit.ly/3goF4iB.

Использованы фото Shutterstock/FOTODOM UKRAINE

Прокрутить вверх