Визначено перелік лікарень першої хвилі для госпіталізації пацієнтів з COVID-19 (адреси) — МОЗ

2020-03-30-15_00_14-perelik-likaren-dlya-gospitalizacziї-pacziєntiv-z-covid-19

Передбачено 240 медичних закладів на всій території України для госпіталізації для пацієнтів, стан яких погіршується, про це повідомляє прес-служба МОЗ

фото: НСЗУ

Вибір лікарень є спільною позицією голів обласних державних адміністрацій, МОЗ та НСЗУ, а пріоритетним критерієм вибору визначено безпеку пацієнтів.

Госпіталізовані з COVID-19 мають отримувати всі необхідні медичні послуги без необхідності переведення до іншої лікарні при погіршенні стану, а ті пацієнти, які потрапили до лікарні через інші захворювання, не перетинались з інфікованими коронавірусом пацієнтами та безпечно проходили лікування.

Перелік лікарень сформований для госпіталізації пацієнтів, стан яких погіршується.

Пацієнти, які відчувають симптоми COVID-19, не можуть звертатися самостійно до цих закладів охорони здоров’я.

При виявленні симптомів COVID-19 пацієнтам потрібно зателефонувати своєму сімейному лікарю. А при наявності важких симптомів — температура вище 38, яка не збивається, та утруднене дихання — дзвонити до 103.

Визначені 240 спеціалізованих закладів — це лікарні першої хвилі. Список лікарень можна побачити на новому дешборді НСЗУ. Дешборд містить інформацію про місця госпіталізації та рівень оснащеності закладів для госпіталізації пацієнтів з COVID-19.

Читайте також: Все, что нужно знать о тестах на коронавирус COVID-19

Прокрутить вверх