За ініціативи першої леді Олени Зеленської до країн Європи вивезли на лікування 200 онкохворих дітей

Перша леді та МОЗ домовились з міжнародними партнерами про те, щоб вивезти онкохворих дітей за кордон. Вже проведено декілька «рейсів життя», коли маленьких пацієнтів транспортують до Львова. Останній раз, два дні тому, доставили 42 дитини. Про це повідомляє офіційна сторінка Олени Зеленської у соцмережі.

У Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі перевіряють їхній стан, роблять аналізи та продовжують лікування. Надалі дітей у супроводі близьких та медиків везуть до Польщі. Згодом за підтримки міжнародної онкологічної спільноти та волонтерських організацій їх розподіляють на постійне лікування до різних країн Європи. За кордон відправили п’ять груп українських пацієнтів з онкологічними хворобами – загалом 200 дітей.

Це унікальний проєкт, що не має аналогів у світі. Такої кількості дітей з України до європейських медичних закладів ще на лікування не відправляли. Згідно з досягнутою домовленістю, закордонні клініки надаватимуть медичну допомогу українським дітям безкоштовно.

фото: facebook

Прокрутить вверх