З’явилася нова платформа для організації доставки фармацевтичних вантажів в Україну

логістика

Мета нової ініціативи – допомогти забезпечити доставку гуманітарної допомоги. Вантажовідправники, які бажають перевезти лікарські засоби або товари медичного призначення в Україну, можуть відвідати веб-сайт logistic-aide-ukraine.org, щоб звернутися за підтримкою або самостійно знайти в базі даних відповідну логістичну компанію, з якою можна зв’язатися безпосередньо. Постачальники транспортних та складських послуг можуть писати на сайті про свої послуги або шукати на організації, які потребують підтримки.

Некомерційна ініціатива logistic-aide-ukraine.org, започаткована інформаційною платформою ланцюга поставок фармацевтичних препаратів Validaide, вже поєднала одну глобальну неурядову організацію зі складською організацією у Польщі, щоб полегшити переміщення допомоги, призначеної для України.

Загалом платформа Validaide має понад 900 абонентів, які спеціалізуються на логістиці охорони здоров’я, і її команда змогла здійснити пошук у цій мережі, щоб визначити 20 потенційних постачальників, які можуть допомогти глобальним неурядовим організаціям у доставці ліків та товарів медичного призначення в Україну.

Validaide обробляє запити щодо авіаперевезень товарів допомоги із США в Європу, автомобільних перевезень по Європі до регіону України, складування в Польщі та транспортування в Україну. Компанія також планує надавати на сайті практичну інформацію щодо гуманітарної логістики.

Джерело: https://www.logistic-aide-ukraine.org/about
Прокрутить вверх