За рік Благодійний фонд «Племена Тризуба» надав допомоги на близько 140 000 000 гривень

Всесвітній день благодійності започаткували 15 червня 2010 року з тим, аби залучити більше людей до благочинної діяльності. Знаково, що саме цього дня рік тому виникла ідея створення великого благодійного проєкту – фонду Trident Tribes — Племена Тризуба.

Минув рік і фонд спробував… виміряти свою благодійність. Це майже неможливо, адже благодійність окрім суто добрих справ складається із зустрічей, розмов, переговорів, кілометрів доріг та стосів паперів, узгоджень, допусків, перепусток і недоспаних ночей.

Та разом з тим, благодійність – це і реальні вклади. І саме 15 червня ми підрахували, що за рік Благодійний фонд «Племена Тризуба» надав допомоги на близько 140 000 000 гривень.

За цими цифрами ховаються відремонтовані автівки для ЗСУ, розвідувальні дрони, лікарські засоби та вироби медичного призначення, апарати УЗД та зимовий одяг для військових на передовій, зубні пасти та вітаміни для дітлахів на деокупованих територіях, спеціальне харчування для пацієнтів відділень інтенсивної терапії, обладнання навчальних центрів для бойових офіцерів тощо. Про все це все ми розповідали протягом року і говоритимемо далі.

Рік «Племен Тризуба» – це щире піклування про:

  • бійців 15 військових частин,
  • пацієнтів та лікарів 25 лікарень по всій Україні.

Рік «Племен Тризуба» – це співпраця 15-ма громадськими організаціями та благодійними фондами.

Рік «Племен Тризуба» – це тісна взаємодія зі Службою військового капеланства, Військовим інститутом Національного університету імені Тараса Шевченка та штабом Сил ТрО ЗСУ.

Тепер це все – єдина родина Племен Тризуба. Ми – не спиняємось! Долучайтеся до благочинності, доєднуйтесь до Племен Тризуба!

Возз’єднання МАЗа та трофейного двигуна. Delta Medical та фонд «Племена Тризуба» посприяли ремонту техніки для військових

Прокрутить вверх