31-річний киянин підробив понад 250 лікарських рецептів на «Соннат» та «Димедрол»

Київською місцевою прокуратурою № 5 завершено досудове розслідування відносно раніше судимого 31-річного киянина, який виготовляв та використовував підроблені лікарські рецепти на сильнодіючі препарати (ч.ч. 1, 3 ст. 358 КК України).

Так, використовуючи підроблену печатку медичного закладу та рецептурні бланки, зловмисник вносив до них неправдиві відомості щодо пацієнтів, адрес їх проживання та кількості сильнодіючого лікарського засобу для видачі.

За цими рецептами підозрюваний отримував в аптеках сильнодіючі лікарські засоби «Соннат» та «Димедрол», після чого збував їх замовникам.

У межах досудового розслідування задокументовано понад 250 фактів підроблення та подальшого використання підроблених рецептурних бланків упродовж 2018-2020 років.

Наразі обвинувальний акт скеровано до Оболонського районного суду м. Києва для розгляду по суті.Чоловіку загрожує до 5 років позбавлення волі.

За інформацією прес-служби Київської міської прокуратури.

Як ми писали, кілька днів тому, працівники кіберполіції в Харківській області спільно зі слідчими Основ’янського відділу поліції, під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури, викрили 30-річного чоловіка у незаконному збуті сильнодіючих лікарських засобів в особливо великому розмірі.

Читайте також: Полковник МВД об убийстве девушки-фармацевта в Одессе: «Похоже, что с убийцей она была знакома«.

Прокрутить вверх