Адмінсуд Дніпра заборонив Казначейству повертати Санофі її 40 млн гривень

shutterstock_206693248

ТОВ «Санофі-Авентіс Україна» обурене продовженням спроб ТОВ «Фінансова компанія «Авісто» щодо заволодіння коштами Санофі у розмірі більше 40 млн грн, списаних з рахунків компанії ще в 2017 році на підставі безпідставного позову Авісто, повідомляє прес-служба компанії.

Компанія Авісто, програвши справу в господарському суді, який відмовив їй у задоволенні позову, змінила свою адресу з м.Києва на м.Дніпро і подала позов до місцевого окружного адміністративного суду з вимогою до Державного Казначейства перерахувати їй кошти Санофі.

5 серпня 2020 року суддя І.В. Юхно, задовольнила заяву Авісто та заборонила Казначейству повертати гроші компанії Санофі.

Ще в червні 2020 року після рішення апеляційного суду Департамент Державної виконавчої служби Міністерства Юстиції України мав повернути Санофі її кошти з рахунків Казначейства. Однак протягом двох місяців процес повернення коштів Департаментом не зрушив з місця, що дало можливість компанії Авісто продовжити рейдерські дії.

Ця справа опинилася в центрі уваги Посольства Франції в Україні, Делегації Європейського Союзу в Україні, Урядового офісу із залучення і підтримки інвестицій UkraineInvest, Ради Бізнес-Омбудсмена, ЄБА та інших організацій в Україні та за кордоном, адже така ситуація стала черговим прикладом спроможності державних інституцій України забезпечити захист іноземним інвестиціям в Україні та дотримання ними принципів Верховенства Права.

Прокрутить вверх