Без самоізоляції чи обсервації в Україну впускатимуть лише з країн, де кількість випадків COVID-19 менша, ніж 40 на 100 тис населення

З 15 червня запроваджено адаптивний підхід до самоізоляції чи обсервації українців і громадян інших країн, які прибувають з-за кордону. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

Країни діляться на 2 зони, відповідно до кількості активних випадків COVID-19 на 100 тис населення.

«З «червоної зони» (де показник більший, ніж 40 активних випадків на 100 тис населення), люди будуть відправлятись на обсервацію/самоізоляцію на 14 днів після перетину кордону. З «зеленої зони» (де показник менший, ніж 40) – матимуть змогу не проходити самоізоляцію», — зазначив заступник Міністра охорони здоров’я — Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Для прийняття рішення про самоізоляцію чи обсервацію осіб буде розглядатися країна звідки прибуває людина та країна, громадянином якої вона є.
В той же час, якщо людина є громадянином країни «червоної зони», але має підтверджувальні документи, що протягом останніх 14 днів вона перебувала в країні «зеленої зони», буде розглядатися тільки країна відправлення.
Обов’язковою умовою для іноземців буде наявність полісу медичного страхування на випадок захворювання COVID-19.

Читайте також: Создан Глобальный реестр новых случаев диабета у пациентов с COVID-19.

Использованы фото Shutterstock/FOTODOM UKRAINE

Прокрутить вверх