Біженці з України отримають гроші на купівлю ліків у Польщі

гроші на купівлю ліків

За останні два місяці з України виїхало  близько чотирьох мільйонів біженців, більшість яких залишилися в Польщі. Серед них жінки, діти та люди похилого віку. І рано чи пізно їм доведеться звернутися за медичною допомогою і купувати ліки.

Щоб допомогти їм з оплатою необхідного лікування компанія Pelion — одна з найбільших фірм, що працюють у польському секторі охорони здоров’я, та благодійна організація Direct Relief запропонували нестандартне рішення.

У співпраці з компанією Epruf вони розробили систему, яка дозволить українським пацієнтам отримувати фінансування та оплачувати ліки за допомогою мобільного додатка.

Субсидія буде доступна всім громадянам України, які прибули до Польщі після 24 лютого 2022 року і охопить багато ліків, що відпускаються за рецептом і без рецепта. Загальна сума фінансування становитиме 500 злотих (108 євро) на людину.

Компанія Direct Relief вже виділила на цю програму 10 мільйонів доларів США, які надійшли від донорів із 73 країн світу. «Наразі ми готові надати допомогу 100 тисячам людей», – сказав президент компанії Pelion Яцек Швайковскі. «Однак ми обговорюємо подальші транші, яких вистачить для покриття програми для більшої кількості людей». 

Посол України в Польщі Андрій Дещиця, який був присутній на презентації нової програми, відзначив, що він «вражений цією ідеєю і тим, як її так швидко реалізували».

 

Прокрутить вверх