Фахівець з методів розширення збуту компанії Delta Medical стала волонтером

Сьогодні історія Ірини, фахівця з методів розширення збуту Delta Medical

«Напевно, зараз уже безглуздо казати, наскільки жахлива війна. Багато хто побачив це на власні очі. Хтось може подбати про себе, комусь це зробити важче. Я вирішила організувати всіх своїх друзів і допомагати незахищеним людям: дітям і старим. Тим, хто не має можливості самостійно купити необхідні продукти або медикаменти. Ми надаємо ту допомогу, яка нам під силу: крупи, олія, цукор, м’ясо, хліб, дитяче харчування, памперси та багато іншого. Звісно, ​​медикаменти, препарати від діабету, артеріальної гіпертензії. Наша допомога – це крапля у морі, але саме з таких крапель і складаються океани.

Нещодавно мені надійшов терміновий запит із лікарні. Потрібно було забезпечити реанімацію спецхарчуванням та гемостатичною марлею. Запит був терміновий і для наших масштабів досить складний. Проте ми зробили нереальне: кинули клич в інтернеті і на 18-й день війни змогли зібрати необхідні 52 тисячі гривень. Все необхідне закуплено та передано за призначенням. Пишаюся нами, нашими людьми, усіма, хто не стоїть осторонь і намагається допомагати – фізично, логістично, матеріально, усім, хто підтримує та надихає не опускати руки, а працювати далі. Разом ми сила! Слава Україні!»

Зараз, як ніколи, важлива участь кожного. І ми говоритимемо про всі перемоги, навіть про найменші, адже це надихає і мотивує. Надсилайте ваші розповіді (і якщо є – фото) на адресу vshirshova@ukr.net

Прокрутить вверх