МОЗ оновлює заходи безпеки для школярів до 1 вересня

shutterstock_1721235490

У зв’язку з оновленням рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я МОЗ внесло корективи щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти під час навчального року.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на щоденному брифінгу 25 серпня, повідомляє прес-служба МОЗ.

“Ми відпрацювали ці правила з МОН та міжнародними експертами, щоб вони були ефективними та зрозумілими для всіх громадян. Наша мета – запустити навчання у школах та зробити його максимально безпечним для всіх учасників навчального процесу”, — зазначив очільник МОЗ.

Нові протиепідемічні правила, зокрема, передбачають, що учням 1–4 класів вхід та пересування приміщеннями закладу освіти дозволено без використання захисної маски або респіратора.

В регіонах «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки педагогам у процесі викладання навчальної дисципліни рекомендовано використовувати захисні щитки, а в «зелених» та «жовтих» – у класі вчителі можуть працювати без маски.

Але лише за умови дотримання дистанції, що дозатори для антисептиків треба розміщувати тільки на вході в заклад, надалі рекомендовано мити перед уроками руки з милом.

Прокрутить вверх