Біофармацевтична компанія Takeda в Україні визнана «Найкращим роботодавцем» у 2020 році

takeda_logo

Проаналізували 600 функцій

Top Employers Institute є світовим авторитетом з оцінки якості роботи із персоналом. За 25 років існування ця організація сертифікувала понад 1,5 тис. компаній у 118 країнах/регіонах світу. Вагомість здобуття такого визнання полягає в складності процесу оцінки. Для того щоб стати кращим роботодавцем і отримати право використовувати престижний знак Top Employers Institute, проводять аналіз 600 HR-функцій у 10 напрямках, серед яких стратегія управління персоналом, підбір, адаптація та розвиток персоналу, управління ефективністю, розвиток лідерства, управління кар’єрним зростанням та планування заміщення посад, корпоративна культура тощо.

Основний актив – співробітники

Генеральний директор Top Employers Institute Девід Плінк зазначає, що Takeda постійно вдосконалює свої HR-практики на глобальному рівні. У компанії впевнені, що її працівники – це основний актив, у який необхідно інвестувати. Саме такий підхід вирізняє її як серед інших фарм-виробників.

– Визнання «Найкращим роботодавцем» протягом трьох років глобально і чотирьох років поспіль в Україні є свідченням нашого прагнення cтворити найкращі умови для того, щоб надихати наших працівників робити ще більше для пацієнтів. А це можливо, коли кожен співробітник Takeda має змогу реалізовувати свій потенціал та розділяє місію нашої компанії – забезпечити здорове майбутнє для мільйонів пацієнтів у всьому світі, – коментує Кокі Сато, директор біофармацевтичної компанії Takeda в Україні, Молдові та Білорусі.

Takeda – єдина з фармацевтичних компаній нашої країни і одна з шести організацій в Україні в цілому, яка визнана Top Employers Institute «Найкращим роботодавцем» у 2020 році.

Доступність діагностування гемофілії

Збільшення доступу населення до якісних медичних послуг – один із основних напрямків діяльності транснаціональної біофармацевтичної компанії Takeda. Зараз триває проєкт «Діагностика гемофілії А та її інгібіторної форми», який значно спрощує для українських пацієнтів виявлення цього захворювання.

Сьогодні в Україні налічується близько 2 570 осіб із діагнозом гемофілія А, серед них 20–30% мають інгібіторну форму хвороби, при якій замісна терапія стає неефективною (антитіла хворого атакують фактори згортання, що вводяться) і не допомагає зупиняти або відвертати крововиливи в суглоби.

Гемофілію неможливо вилікувати, але за допомогою своєчасної діагностики та відповідної терапії можна підтримувати життя пацієнта на належному рівні. В Україні діагностика гемофілії доступна лише у Києві та Львові. Мешканці віддалених містечок та сіл задля того, аби визначити рівень фактора згортання крові, мають їхати до одного з цих міст. Вони не завжди мають таку змогу, тому значна частина пацієнтів із гемофілією не знають про своє захворювання. Несвоєчасна діагностика, а отже, і затримка у лікуванні призводять до важких ускладнень: пацієнти страждають від раптових крововиливів у суглоби (найчастіше гомілковостопні, колінні та ліктьові), що може стати причиною деформації суглоба та атрофії навколишніх м’язів. Без відповідної замісної терапії людина з гемофілією згодом не зможе повноцінно рухатись.

Прокрутить вверх