В столиці вилучили 2 500 упаковок імпортних препаратів на суму 3 млн гривень (фото)

Співробітниками слідчого управління ГУ ДФС у м. Києві спільно з оперативними співробітниками ГУ БКОЗ СБ України виявили канал збуту незареєстрованих в Україні лікарських засобів серцево-судинної та онкологічної групи. Про це повідомили у Державній фіскальній службі України.

фото: Державна фіскальна служба України

Як розповіли у слідчому управлінні ГУ ДФС, досудове розслідування кримінального провадження за фактом умисного ухилення від сплати податків проводиться щодо групи осіб, які налагодили постачання в Україну лікарських засобів (на фото) з Російської Федерації, Республіки Туреччина та країн Європи. Доставка препаратів відбувалась автомобілями та літаками.

Для реалізації незареєстрованих лікарських засобів контрабандисти створили ряд Інтернет-магазинів, які спеціалізуються на продажу вказаних препаратів на адресу покупців.

28.07.2020, під час проведення ряду санкціонованих обшуків, було виявлено та вилучено близько 2 500 упаковок фармацевтичних препаратів імпортного походження на загальну суму 3 млн гривень. Препарати не мали наявних дозвільних документів та документів щодо фактичного їх придбання. Також, вилучено грошові кошти, банківські картки, технічні прилади (мобільні телефони, ноутбуки, флеш-носії) та чорнові записи, якими користувались фігуранти протиправної діяльності.

Розслідування триває. Вживаються заходи щодо встановлення всіх причетних до протиправної діяльності осіб, притягнення їх до кримінальної відповідальності та відшкодування завданих державі збитків.

фото: Державна фіскальна служба України
фото: Державна фіскальна служба України
фото: Державна фіскальна служба України
фото: Державна фіскальна служба України
фото: Державна фіскальна служба України

Як ми писали раніше, Державна служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками взяла активну участь у проведенні спільних заходів, що здійснювались Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ. Під час рейдів було віявлено лікарські засоби з терміном придатності, що минув, більш того, майже всі лікарські засоби тримали в неналежних умовах.

Прокрутить вверх