Які міжнародні організації збирають гроші на гуманітарні потреби українців

допомога Україні
 • Міжнародний медичний корпус працює як безпосередньо, так і в партнерстві з місцевими організаціями для розширення доступу до медичних послуг, захисту дітей та підтримки психічного здоров’я. Ця некомерційна організація також співпрацює з Міністерством охорони здоров’я України, щоб допомогти стримати поширення інфекційних захворювань під час вторгнення.
  Міжнародний медичний корпус працює безпосередньо в Україні, має центр матеріально-технічного забезпечення та підтримки в Польщі, а також власні команди в Молдові та Румунії.
 • U.S.-Ukraine Foundation (американо-український фонд) збирає кошти для закупівлі вкрай необхідних медичних засобів для українських лікарень. Некомерційна організація з 30-річним досвідом створила Координаційну коаліцію гуманітарної допомоги Україні, яка надіслала першу партію медичних товарів вже через шість днів після російського вторгнення і продовжує робити це нині.
 • ЮНІСЕФ нарощує рятівну підтримку українських дітей та їхніх сімей. Серед іншого організація, яку підтримує ООН, доставляє до Києва та східної України аптечки першої допомоги, хірургічні/медичні та сімейні гігієнічні набори. Крім того, ЮНІСЕФ разом із Міністерством соціальної політики України запустили програму грошової допомогу «Спільно» для незахищених родин із дітьми, які постраждали через війну.
 • «Лікарі без кордонів» припинили свою звичайну діяльність в Україні та мобілізували екстренні операції. Зараз група має команди в різних містах Україні, а також у Польщі, Молдові, Угорщині та Словаччині для надання допомоги біженцям.
  Організація доставляє в Україну терміново необхідні медикаменти, навчає медичних працівників поводженню з масовими травмами, веде мобільні клініки та організовує медичну евакуацію госпіталізованих пацієнтів зі сходу на захід країни.
 • United Way Worldwide заснувала Фонд «Єдині для України».  спрямований на задоволення невідкладних потреб, таких як транспорт, житло, їжа, ліки, товари для догляду за дітьми та гігієнічні набори. Нинішніми партнерами програми є United Way Romania, United Way Hungary та Fundacja Dobrych Inicjatyw (Фонд добрих ініціатив) у Польщі.
 • Англійський фонд зі схожою назвою «Об’єднанні з Україною» збирає кошти для закупівлі медичних товарів, які потрібні українським лікарям та лікарням. Вони працюють із прямими запитами і на початок квітня вже доставили майже 300 тисяч кг медичної допомоги безпосередньо до 110 лікарень Харкова, Сум, Запоріжжя, Миколаєва, Києва, Львова, Одеси, Тернополя тощо.
 • Фонд Всесвітньої організації охорони здоров’я розпочав кампанію зі збору коштів для свого Звернення з надзвичайних ситуацій у сфері охорони здоров’я для України. Він поставив за мету зібрати 57,5 ​​мільйонів доларів для «фінансування негайного широкомасштабного реагування на надзвичайні ситуації та потреб охорони здоров’я в Україні та гуманітарної допомоги в сусідніх країнах».
 • Управління Верховного комісара ООН зі справ біженців (УВКБ ООН) збирає кошти для українців, які були змушені покинути свої домівки. Оголошена мета цієїорганізації зібрати 510 мільйонів доларів США для надання первинної невідкладної допомоги внутрішньо переміщеним особам і біженцям по всьому регіону. Проте, вона попереджає, що  потреби у гуманітарній допомозі можуть зрости.
 • Міжнародний комітет порятунку (IRC) також створений спеціально для допомоги людям, які постраждали від гуманітарної кризи, і збирає кошти для переселення українських біженців. Команда комітету працює з партнерами у Польші та в Україні, щоб допомогти біженцям, організувати евакуацію жінок та дітей та надати невідкладну допомогу переселенцям.

Використані фото «Лікарі без кордонів»

 

Прокрутить вверх