Фармацевтична компанія “Дарниця” увійшла до ТОП-3 найдорожчих українських компаній

таблетки

Компанія збільшила свою вартість порівняно з 2019 роком і піднялася на одну позицію вгору, повідомляється на офіційному сайті «Дарниці».

таблетки

Видання «Корреспондент» втретє підрахував вартість українських брендів. До рейтингу потрапили 50 найдорожчих брендів країни. Як зазначають упорядники,  до рейтингу не входять мультинаціональні бренди, а також ті, що не працюють з роздрібними покупцями. При оцінці враховувалися ключові макроекономічні показники України і рекламна активність учасників. За словами упорядників, вони намагалися максимально відійти від суб’єктивних або складно оцінюваних в українських умовах показників.

“Дарниця” працює на перспективному ринку, учасники якого системно інвестують в розвиток та інновації. Завдяки таким підходам українська фармацевтика значно випереджає у своєму розвитку інші сфери економіки.

“Дарниця” перебуває на етапі масштабної трансформації, метою якої є створення міжнародного фармацевтичного бренду, забезпечення лідерства у виробництві складних генеричних лікарських засобів і діджиталізація усіх процесів, — коментує голова ради директорів Darnitsa Group Дмитро Шимків. Цьому передували значні інвестиції – протягом останнього десятиліття компанія спрямувала понад 205 млн євро компанія у дослідження та розробку нових продуктів, а також впровадження інновацій”, — зазначає Шимків. За його словами, це забезпечило швидку адаптацію до нових умов та дозволило утримувати високий темп трансформаційних процесів.

В 2020 році виповнюється 90 років з дня створення “Дарниці”. До цієї дати компанія здійснила масштабні зміни — повністю оновила візуальний імідж і представила нову стратегію розвитку. “Дарниця” активно веде переговори щодо співпраці з іноземними компаніями і та планує збільшувати експортну експансію.

“Дарниця” є найбільшим в Україні постачальником ліків на внутрішній ринок. Препаратами компанії лікується кожен сьомий українець, а її частка в реалізації продукції склала 13,76% за результатами 2019 року. Чистий дохід від реалізації зріс на 10,3%, чистий прибуток збільшився на 30%.

В “Дарниці” функціонують 14 виробничих ліній, сертифікованих за стандартом GMP. Портфоліо компанії налічує 280 найменувань готових лікарських засобів. Стратегічні напрямки — кардіологія, неврологія і вирішення проблем болю. “Дарниця” експортує продукцію в 16 країн світу. Бенефіціарами фармацевтичної компанії “Дарниця” є родина Загорій.

Читайте також: Компания Gilead объявила цену на первый препарат, одобренный для лечения COVID-19

Прокрутить вверх