Пімафуцин і Турбіотик Молочниця – потужний тандем

turb_pima

Наслідок зниження імунітету

Більшості жінок відомо, що молочницю спричиняють гриби роду кандида (Candida albicans). Саме вони приблизно у 80% випадків «відповідальні» за появу свербежу, почервоніння та характерних сироподібних виділень з піхви. Це насправді не високопатогенна інфекція – кандиди є в організмі цілком здорових людей, але в мізерній кількості.
Понад норму їм не дозволяє розмножитися імунітет. До утворення великої колонії цих грибів і, відповідно, до розвитку молочниці призводять стреси, переохолодження, дефіцит у раціоні білків і вітамінів, прийом антибіотиків, оральних контрацептивів, наявність певних хронічних недуг (наприклад діабету), гормональні зміни та ще безліч інших чинників, що несприятливо діють на стан імунної системи. Якщо епізоди молочниці повторюються у жінки кілька разів на рік, це може означати, що захворювання дає рецидиви.

Чому буває важко позбутися молочниці?

На жаль, останнім часом істотно зросла резистентність кандиди до популярних протигрибкових препаратів. Йдеться про засоби азолового ряду – флуконазол, кетоконазол, інтраконазол тощо. Наприклад, в 1999 році лише 4% кандид були нечутливими до флуконазолу, а в 2014-му – вже понад 50%[1],[2]. Тож варто звернути увагу на Пімафуцин: до його активної речовини натаміцину резистентність розвивається рідко[1].

При рецидивах кандидозу лікування має бути комплексним. Річ у тім, що в таких випадках постійний осередок інфекції знаходиться у товстому кишечнику. Через це час від часу відбувається вторинне зараження, тому молочниця повертається знову і знову… Тому вкрай важливо подбати про здоров’я кишечника при її повторних випадках..

Допомога кишечнику

Щоб подолати молочницю, жінці бажано одночасно застосовувати Пімафуцин у формі вагінальних свічок на ніч, а вдень приймати пробіотик Турбіотик Молочниця. Це спеціальний антикандидозний комплекс із семи штамів лакто- і біфідобактерій та фруктоолігосахаридів.

Турбіотик Молочниця сприяє очищенню кишечника від кандид у різні способи: збільшує синтез природних антимікробних сполук (бактеріоцинів) і антисептика перекису водню, покращує імунну відповідь організму на інфекцію та зменшує запалення, знижує рН і стимулює утворення молочної кислоти – тобто створює згубне для кандид середовище. Також лакто- і біфідобактерії конкурують з патогенними бацилами та грибами за поживні речовини і місця прикріплення в кишечнику, тобто витісняють їх звідти. А фруктоолігосахариди як поживна їжа підтримують корисні бактерії в організмі. Тож основа дії Турбіотик Молочниця – це природний антагонізм «хороших» мікроорганізмів та «поганих». І добро перемагає!

Дозволено вагітним

Залежно від характеру молочниці (гостра або з рецидивами) лікування свічками Пімафуцин має тривати від 3 до 6 днів. Результат відчутний зазвичай вже на 1-2 день. При цьому Пімафуцин не всмоктується в кров, тому він не взаємодіє з іншими ліками.

Серед переваг свічок Пімафуцин варто згадати і те, що їх дозволено використовувати жінкам при надії у всіх триместрах і тим, хто годує груддю. За статистикою із майже 61 тис. вагітних, які застосовували натаміцин, у жодної не було зафіксовано вади розвитку плода[3].

У формі крему Пімафуцин можна застосовувати для лікування проявів кандидозу на ділянках шкіри навіть у немовлят. Також цей крем стане у пригоді чоловікам при ознаках молочниці, при так званому кандидозному баланопоститі.

Турбіотик Молочниця приймають упродовж 10–30 днів незалежно від вживання їжі. Це зручно: вміст саше навіть необов’язково запивати водою – можна просто з пакетика висипати в рот. Пробіотик має нейтральний смак і не містить штучних барвників та ароматизаторів.

Отже, якщо молочниця повертається знову і знову, то варто взяти на озброєння Пімафуцин і Турбіотик Молочниця. Цей потужний тандем – must-have у сучасних підходах до її подолання!

  1. Арзуманян В.Г., Мальбахова Е.Т., Магаршак О.О., Осокина О.В // Вопросы гинекологии, акушерства и перинатологии, 2015, № 4, с. 58–63.
  2. Мальбахова Е.Т. и соавт. Вульвовагинальный кандидоз: видовое разнообразие и чувствительность к противогрибковым препаратам // Акушерство и гинекология, 2009, № 4, с.44–46

  3. Andrew E. Czeizel, Zoltán Kazy, Peter Vargha, Угорщина, 2003.


    Реклама лікарського засобу. Інформація для спеціалістів сфери охорони здоров’я. Лікарський засіб Пімафуцин® супозиторії вагінальні по 100 мг по 3 супозиторії у стрипі; по 1 або 2 стрипи у картонній пачці Р.П.: UA/4370/01/01 Термін дії: з 12.08.2019 по 12.08.2024 Наказ №1957 від 25.08.2020. Пімафуцин® крем, 20 мг/г по 30 г у тубі РП.: UA/4370/02/01 Термін дії: необмежений з 12.08.2019 №2119 від 17.09.2020. Виробник: Теммлер Італіа С.р.л., Італія Заявник: ЛЕО Фарма А/С, Данія. Реклама. Турбіотик молочниця саше №1 не є лікарським засобом. Дієтична добавка. Є протипоказання. Перед призначенням необхідно ознайомитися з інструкцією. Виробник SENSILAB Polska Sp. z o.o. – S.K.A., Польща для Delta Medical Promotions AG, Цюрих, Швейцарія. www.turbiotic.com. DMUA.TUR.20.11.20
Прокрутить вверх