Спалах коронавірусу зафіксований на столичному речовому ринку «Троєщина»

covid ковид

Спалах коронавірусу зафіксований на речовому ринку «Троєщина». Там підтвердили захворювання у п’яти працівників. Вони лікуються на самоізоляції, повідомив під час щоденного брифінгу мер столиці Віталій Кличко.

Наразі Держпродспоживслужба визначає коло контактних осіб. А комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалить рішення про можливість подальшої роботи ринку.

«Останнім часом епідеміологічна ситуація в столиці погіршилася. Ви самі бачите, скільки в нас нових випадків щодоби. Обмеження були послаблені, оскільки ми розуміємо, що бізнес повинен працювати, що людям треба заробляти. Що потрібно піднімати економіки.
Але, нажаль, багато мешканців столиці почали нехтувати елементарними правилами безпеки. Люди не вдягають маски у громадському транспорті та в публічних місцях, де найвищий ризик заразитися. Не дотримуються дистанції, збираються великими компаніями», — повідомив Віталій Кличко.

За словами мера столиці, якщо кількість хворих зростатиме, а кількість вільних ліжок в опорних лікарнях найближчими днями суттєво зменшиться, влада буде вимушена повернутися до суворих обмежень. В тому числі, і в роботі громадського транспорту.

Як ми повідомляли, в Україні зафіксовано черговий антирекорд захворюваності на COVID-19. Можна констатувати, що країну накриває серйозна хвиля епідемії, про це повідомляє прес-центр Кабінету Міністрів Украиїни.

Читайте також: Риск развития тяжелой коронавирусной инфекции зависит от группы крови.

Использованы фото Shutterstock/FOTODOM UKRAINE

Прокрутить вверх