Trident Tribes та Delta Medical підтримали навчальний курс для офіцерів у Силах територіальної оборони ЗСУ

«Вишкіл капітанів» — це унікальний навчальний курс для офіцерів у Силах територіальної оборони Збройних сил України. Курс розроблений на основі стандартів планування виконання бойових завдань в країнах НАТО з урахування новітнього досвіду ведення бойових дій в російсько-українській війні. Інструктори «Вишколу капітанів» мають бойовий досвід та пройшли підготовку у Великій Британії.

У грудні минулого року 56 офіцерів завершили такий курс і уже повернулись до своїх підрозділів та застосовують здобуті навички на практиці.

Delta Medical та благодійний фонд Trident Tribes долучилися до проекту «Тачка на ТРОкачку»

«Бойовий дух наших бійців найбільшою мірою залежить від спроможності командирів. Так само від мудрості командира часто залежить життя бійців. Підготовка військових лідерів і розвиток нової культури військового лідерства допоможе зробити нас сильними та спроможними», — вважає Командувач Сил територіальної ЗСУ генерал-майор Ігор Танцюра.

«Вишкіл капітанів пропонує інструменти для ухвалення командирських рішень. Наша реальність — для теперішньої протяжності фронту завжди чогось бракуватиме: озброєння, людей, припасів. Та якості справжнього лідера дозволять йому виконати завдання. Адже боєздатність підрозділу – це лідерство командира, помножене на решту необхідних складових: дисципліну, зброю, підготовку. Що сильніший лідер, то краще він примножує бойову ефективність команди. Лідерами не народжуються. Лідерство – це навик, який можна здобути і вдосконалити», — сказав під час відкриття курсу начальник штабу — заступник Командувача Сил територіальної оборони ЗСУ бригадний генерал Сергій Собко.

«Від навченості і підготовки командирів рот чи відділень залежить результат роботи їхніх підрозділів. На них тримається лінія зіткнення. Інструктори «Повернись живим» з 2016 року навчають саперній і снайперській справі, стрільбі з закритих позицій, аеророзвідці і тактичній медицині. З 2019-го ми також розвивали курси лідерства для військових. Фонд масштабував навчальний напрямок після повномасштабного вторгнення й надалі ще більше вкладатиме у підготовку армії. Саме тому ми спільно з Командуванням Сил територіальної оборони підтримуємо “Вишкіл капітанів”. У майбутньому ми плануємо створити сучасний повноцінний навчальний центр для офіцерів», — прокоментував координатор виконавчого офісу фонду Повернись живим Максим Зінчук.

Trident Tribes та Delta Medical подають вітамінні набої захисникам та отримують трофеї

Курс відбувається за підтримки основних партнерів — благодійного фонду «Повернись живим», ІТ-компанії Genesis, мультипродуктової IT-компанії SocialTech та уряду Великої Британії, який допоміг з підготовкою інструкторів.

Курс підтримали: Поготова Гуля — Благодійний фонд Trident Tribes — Племена Тризуба та Delta Medical, ІТ-компанії appflame, AMO, Universe, Гліб та Катерина Загорій, компанія Укравіт, засновники БФ «Повір у себе» Віктор та Ірина Іванчик агропромхолдингу “Астарта-Київ”, компанія “Форвард”, “Газтрон-Україна” GT, KLO, Юрій Кучабський.

Планується, що впродовж 2023 року «Вишкіл капітанів» пройдуть до 600 офіцерів Сил територіальної оборони ЗСУ — командирів рот та офіцерів штабів.

Trident Tribes надає крила!

Навчальний курс складається з блоків, присвячених історії боротьби за незалежність України, теорії військової справи, лідерству, керуванню підрозділом та процедурам планування бойових операцій: планування наступального бою, оборонного бою та планування дій роти Сил ТрО під час стабілізаційних дій, опанування питань дій батальйону в наступі та в обороні за процедурами, які використовують в арміях провідних країн світу.

Завдяки підтримці фонду Trident Tribes поставили на колеса три військові вантажівки

Використана інформація

Прокрутить вверх