Які вітаміни необхідні для підсилення імунітету? Пояснення вчених

Класична формула

Якщо раціон людини не містить достатньо вітамінів, амінокислот та омега-3 поліненасичених жирних кислот (ПНЖК), передусім страждає імунітет. Щоб його зміцнити, завдяки технології DUOCAP було створено комплекс для дорослих та дітей з 12 років, з яким ви щодня отримаєте необхідні для організму речовини:

  • 8 незамінних амінокислот, які не виробляються організмом та потрібні для побудови багатьох білків. При їх нестачі порушується робота різних органів та систем, зокрема імунної.
  • Альфа-ліноленова кислота (омега-3), яка сприяє нормалізації функції серцево-судинної та нервової систем.
  • Вітаміни А, D3, Е, що впливають на кровотворення, захищають зір, протидіють передчасному старінню та розвитку хронічних захворювань.
  • Вітаміни групи В, які покращують обмін речовин і кровотворення, нормалізують тонус судин та зменшують стресові реакції.

Комплекс з таким складом допомагає організму створити баланс, необхідний для міцного імунітету, здорового та насиченого життя.

Для здоров’я серця

Більшість симптомів хвороб серцево-судинної системи розвиваються повільно, тому зазвичай тривалий час вони залишаються непоміченими, а дізнаємося ми про них несподівано. Саме тому важливо «прислухатися» до свого організму та мати збалансований раціон харчування. Для підтримки здоров’я серця нам щодня потрібно отримувати з продуктами в достатній кількості омега-3 ПНЖК, вітаміни групи В, вітаміни К та D, магній. Усі ці корисні компоненти можна знайти в комплексі у формі DUOCAP. Вони зменшують ризик серцевих захворювань, оскільки запобігають тромбоутворенню та іншим негативним змінам у судинах, покращують їх еластичність, сприяють нормалізації артеріального тиску, беруть участь у регуляції холестерину, перешкоджають віковому розвитку остеопорозу.

Майбутнім мамам

Іноді навіть у здорової жінки з настанням вагітності знижуються захисні сили організму. Це відбувається тому, що імунна система майбутньої мами починає працювати за двох. Щоб підтримати організм, їй важливо щодня отримувати цілу низку корисних речовин. Задовольнити підвищені потреби, коли жінка вагітна або годує груддю немовля, допомагають такі важливі речовини:

  • Омега-3 ПНЖК, які сприяють фізіологічному перебігу вагітності, знижують ризик післяпологової депресії, важливі для формування мозку плода, нормалізують плацентарний кровообіг.

DUOCAP – це запатентована система доставки «капсула в капсулі»: менша знаходиться всередині більшої. Таке розділення вітамінів та інших компонентів забезпечує їх вивільнення саме там і тоді, де й коли це потрібно, завдяки чому відбувається оптимальне їх засвоєння.

  • 9 вітамінів – А, D3, Е, С, вітаміни групи В, зокрема В9 (фолієва кислота) – всі вони необхідні, але найважливішою є фолієва кислота, яка знижує ризик вроджених вад розвитку у дітей.
  • Залізо запобігає розвитку анемії та відповідає за когнітивний розвиток дітей.
  • Йод покращує стан щитоподібної залози, нормалізує гормональний фон жінки.

Отже, майбутня мама отримає необхідне до свого харчування для забезпечення нормального перебігу вагітності та лактаціі, для здоров’я та розвитку малюка.

Технологія DUOCAP дає змогу помістити рідкі інгредієнти в дві окремі капсули і далі поєднати їх в одну. Зокрема, омега-3 ПНЖК та жиророзчинні вітаміни, які найкраще всмоктуються в шлунку, – у зовнішній капсулі, а до внутрішньої, меншої капсули включено решту вітамінів та мінералів для їх оптимального засвоєння в інших відділах травного тракту. Завдяки такому розподілу вагітна жінка не відчуватиме нудоти та важкості після прийому цього засобу.

Ганна ПЕТРЕНКО для «Містера Блістера»

Читайте по темі: Гиповитаминоз: ученые рассказали о причинах и последствиях

Использованы фото Shutterstock/FOTODOM UKRAINE

Прокрутить вверх